Programma Sportclub Groessen 2023-24
                  3-12-2023 12:25
DATUM TEAMS WEDNR WEDSTRIJD   AANVANG UITSLAG SCHEIDSR. OPMERKINGEN
Publicaties:
1-jun-23  Inschrijven teams -
20-jun-23  Sluitingsdatum inschrijven teams -
30-jun-23  Publicatie klassenindeling jeugdvoetbal -
2-jul-23  Startmoment vullen bondsteams 2023/24 -
9-jul-23  Uiterste datum vullen bondsteam voor klassen met teamindex -
28-jul-23  Publicatie bekerindelingen cat A -
29-jul-23  Publicatie wedstrijdprogramma bekercompetitie cat A -
11-aug-23  Publicatie competitie-indeling jeugd O7 t/m O19 -
11-aug-23  Publicatie bekerindelingen seniorenvoetbal -
12-aug-23  Publicatie wedstrijdprogramma jeugd O7 t/m O19 -
12-aug-23 -
12-aug-23 Uiterlijke datum  Publicatie wedstrijdprogramma bekercompetitie seniorenvoetbal -
18-aug-23 Uiterlijke datum  Publicatie competitie-indelingen senioren -
19-aug-23 Uiterlijke datum  Publicatie wedstrijdprogramma reguliere competities -
-
15-aug-23 Sportclub Groessen 1 8001 Sportclub Groessen 1 SDZZ 1 20:00 uur - TG
17-aug-23 Sportclub Groessen 1 8002 Sportclub Groessen 1 Gelders Eiland 1 19:30 uur - TS
23-aug-23 Sportclub Groessen zat 2 8003 Sportclub Groessen zat 2 OBW 4 20:30 uur -
26-aug-23 Sportclub Groessen zat 2 8004 Sportclub Groessen zat 3 SDZZ 2 13:00 uur MvdK
26-aug-23 Sportclub Groessen zat 5 8005 Sportclub Groessen zat 5 Sportclub Groessen 4 (zat) 15:00 uur - HdG
26-aug-23 Sportclub Groessen JO19-1 8006 AGOVV JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 15:00 uur -
26-aug-23 Sportclub Groessen JO16-1 8007 Deventer Sportclub Groessen JO16-1 -
29-aug-23 Sportclub Groessen 1 8008 DCS 1 Sportclub Groessen 1 20:15 uur -
30-aug-23 Sportclub Groessen JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 Sportclub Groessen 4 (zat) 20:30 uur - YE
2-sep-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 1677 Sportclub Groessen 2 (zat) Trekvogels 2 13:00 uur 5-2 TS Geen WP
2-sep-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 1532 DVOV 2 Sportclub Groessen 3 (zat) 12:15 uur 1-2 Geen DG
2-sep-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 1683 Sportclub Groessen 4 (zat) Arnhemia 2 13:00 uur 4-7 HdG Geen EP
2-sep-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 1733 Concordia-W 6 Sportclub Groessen 5 (zat) 13:00 uur 1-2 Geen GV
2-sep-23 Sportclub Groessen 18+1 x - - - Geen RL
2-sep-23 Sportclub Groessen JO19-1 26250 Sportclub Groessen JO19-1 OBW JO19-1 15:00 uur 3-1 HdG 15:00u
2-sep-23 Sportclub Groessen JO17-1JM ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 Sportclub Groessen JO17-1JM - naar 5-9 19:00u
2-sep-23 Sportclub Groessen JO16-1 40040 Sportclub Groessen JO16-1 Spero JO16-1 15:00 uur 2-2 YE
2-sep-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 32439 DVV JO16-2 Sportclub Groessen JO16-2JM 12:45 uur 7-0
2-sep-23 Sportclub Groessen JO15-1 57176 VDZ JO15-3 Sportclub Groessen JO15-1 12:00 uur 0-3
2-sep-23 Sportclub Groessen MO15-1 23532 Sportclub Groessen MO15-1 Orion MO15-1 10:00 uur 1-1 MB
2-sep-23 Sportclub Groessen JO14-1 39194 Sportclub Groessen JO14-1 Robur et Velocitas JO14-2 11:15 uur 9-5 YE
2-sep-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 52446 Sportclub Groessen JO14-2JM Peeske 't JO14-1 9:30 uur 1-7 HdG
2-sep-23 Sportclub Groessen JO13-1 x - - -
2-sep-23 Sportclub Groessen JO12-1 36170 Sportclub Groessen JO12-1 VDZ JO12-3JM 11:00 uur 5-5 HdG
2-sep-23 Sportclub Groessen JO12-2JM Sportclub Groessen JO12-2JM Doesburg SC JO12-1 - verzet naar 4-9 18:45
2-sep-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 66473 Sportclub Groessen JO12-3JM ST SC Westervoort/AVW'66 JO12-4 9:45 uur 7-7 JvD
2-sep-23 Sportclub Groessen JO12-4JM Eendracht Arnhem JO12-1JM Sportclub Groessen JO12-4JM - verzet naar 6-9 18:15
2-sep-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 43094 DVV JO11-3JM Sportclub Groessen JO11-1JM 9:45 uur 5-7
2-sep-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 28218 OBW JO11-3 Sportclub Groessen JO11-2JM 8:30 uur 3-0
2-sep-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 37698 Sportclub Groessen JO11-3JM GSV'38 JO11-1JM 8:30 uur 3-8 AB
2-sep-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 69052 OSC JO10-1JM Sportclub Groessen JO10-1JM 8:30 uur - verzet naar 8:30u
2-sep-23 Sportclub Groessen JO10-2 37755 DZC '68 JO10-5 Sportclub Groessen JO10-2 9:45 uur -
2-sep-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 26920 DVV JO10-3JM Sportclub Groessen JO10-3JM 8:30 uur -
2-sep-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 42041 Bataven JO10-2 Sportclub Groessen JO10-4JM 10:15 uur -
2-sep-23 Sportclub Groessen JO9-1 45836 Sportclub Groessen JO9-1 Angeren JO9-1 9:00 uur - JB
2-sep-23 Sportclub Groessen JO9-2 29203 Sportclub Groessen JO9-2 ST SC Westervoort/AVW'66 JO9-4 8:45 uur - SSp
2-sep-23 Sportclub Groessen JO8-1 46453 Angerlo Vooruit JO8-1JM Sportclub Groessen JO8-1 9:00 uur -
2-sep-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 40399 DCS JO8-3 Sportclub Groessen JO8-2JM 8:30 uur -
2-sep-23 Sportclub Groessen JO8-3 50106 Sportclub Groessen JO8-3 RKHVV JO8-6 8:30 uur - JvD Geen SP plannen
2-sep-23 Sportclub Groessen JO7-1 x - - -
3-sep-23 Sportclub Groessen 1 370 Elsweide 1 Sportclub Groessen 1 14:00 uur 0-4
3-sep-23 Sportclub Groessen 3 21761 Angerlo Vooruit 3 Sportclub Groessen 3 10:00 uur 3-3
3-sep-23 Sportclub Groessen 4 21837 DVV 6 Sportclub Groessen 4 12:00 uur 4-2
3-sep-23 Sportclub Groessen 5 21678 Sportclub Groessen 5 Eendracht 4 12:30 uur 1-14 GV
4-sep-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 34946 Sportclub Groessen JO12-2JM Doesburg SC JO12-1 18:45 uur 2-3 JdL van 2-9
5-sep-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 32290 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 Sportclub Groessen JO17-1JM 19:00 uur 3-3 van 2-9
6-sep-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 60904 Eendracht Arnhem JO12-1JM Sportclub Groessen JO12-4JM 18:15 uur 11-2 van 2-9
7-sep-23 Sportclub Groessen 4 22701 Sportclub Groessen 4 Westervoort 5 20:30 uur 2-7 HdG van 17-9
9-sep-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 2166 DVC '26 2 zat Sportclub Groessen 2 (zat) 15:15 uur -
9-sep-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 1923 Sportclub Groessen 3 (zat) VDZ 2 13:00 uur 2-2 TS Geen MvdK
9-sep-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 2140 Doetinchem 2 Sportclub Groessen 4 (zat) 12:30 uur 2-2 Geen DG
9-sep-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 1943 Sportclub Groessen 5 (zat) HAVO 2 15:00 uur 10-0 EP Geen RB
9-sep-23 Sportclub Groessen 18+1 x - - - Geen JdL
9-sep-23 Sportclub Groessen JO19-1 Spero JO19-2 Sportclub Groessen JO19-1 - naar 21-10
9-sep-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 56594 Sportclub Groessen JO17-1JM OBW, JO17-2JM 15:15 uur 2-2 WP
9-sep-23 Sportclub Groessen JO16-1 69399 DIO '30 JO16-1 Sportclub Groessen JO16-1 13:00 uur 1-4
9-sep-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 24757 Sportclub Groessen JO16-2JM DZC '68 JO16-5 15:00 uur 0-5 HdG
9-sep-23 Sportclub Groessen JO15-1 40570 Sportclub Groessen JO15-1 Doesburg SC JO15-2 12:00 uur 4-0 YE naar 12:00u gezet
9-sep-23 Sportclub Groessen MO15-1 56214 ESA MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 12:30 uur 3-1
9-sep-23 Sportclub Groessen JO14-1 42234 Albatross JO14-1 Sportclub Groessen JO14-1 10:15 uur 5-9
9-sep-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 26385 DVV JO14-2JM Sportclub Groessen JO14-2JM 11:15 uur - naar do 14-9?
9-sep-23 Sportclub Groessen JO13-1 30407 Sportclub Groessen JO13-1 Loo JO13-1JM 11:15 uur 9-3 HvdL
9-sep-23 Sportclub Groessen JO12-1 32168 RKHVV JO12-2 Sportclub Groessen JO12-1 10:15 uur 6-8
9-sep-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 64769 DVV JO12-2 Sportclub Groessen JO12-2JM 9:45 uur 1-0
9-sep-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 45692 RKHVV JO12-6 Sportclub Groessen JO12-3JM 8:45 uur 5-4
9-sep-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 40174 Sportclub Groessen JO12-4JM Paasberg De JO12-1 9:00 uur 1-7 JB
9-sep-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 58324 Sportclub Groessen JO11-1JM Spero JO11-4 9:30 uur 13-2 JW
9-sep-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 54349 Sportclub Groessen JO11-2JM Sprinkhanen JO11-1JM 8:30 uur 2-3 SSp
9-sep-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 28876 DVOV JO11-5 Sportclub Groessen JO11-3JM 8:30 uur 8-0
9-sep-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 23460 Sportclub Groessen JO10-1JM De Graafschap JO10-2 10:00 uur - MB
9-sep-23 Sportclub Groessen JO10-2 45434 Sportclub Groessen JO10-2 SC Rheden JO10-2JM 8:45 uur - AB
9-sep-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 48527 Sportclub Groessen JO10-3JM Bataven JO10-3 8:30 uur - MvB
9-sep-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 31880 Sportclub Groessen JO10-4JM Spero JO10-8 9:45 uur - JvD
9-sep-23 Sportclub Groessen JO9-1 x - - -
9-sep-23 Sportclub Groessen JO9-2 34921 OBW, JO9-4JM Sportclub Groessen JO9-2 8:45 uur -
9-sep-23 Sportclub Groessen JO8-1 49758 Sportclub Groessen JO8-1 Loil sv JO8-1 10:00 uur - NV
9-sep-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 26887 Sportclub Groessen JO8-2JM DCS JO8-2JM 8:30 uur - AV Geen SP plannen
9-sep-23 Sportclub Groessen JO8-3 41943 OBW JO8-4 Sportclub Groessen JO8-3 8:30 uur -
9-sep-23 Sportclub Groessen JO7-1 20450 FC Bergh JO7-2 Sportclub Groessen JO7-1 10:30 uur -
10-sep-23 Sportclub Groessen 1 446 Sportclub Groessen 1 Jeugd FC 1 14:00 uur 9-1 J. Polman
10-sep-23 Sportclub Groessen 3 22299 Sportclub Groessen 3 v.v. Dieren 2 10:30 uur 5-1 TG
10-sep-23 Sportclub Groessen 4 22085 Sportclub Groessen 4 Eendracht 6 10:00 uur 1-3 HdG
10-sep-23 Sportclub Groessen 5 22132 Loo 3 Sportclub Groessen 5 10:00 uur 13-1
14-sep-23 Sportclub Groessen 1 766 Sportclub Groessen 1 SML 1 20:00 uur 1-1 W. jansen van 17-9
14-sep-23 Sportclub Groessen 3 22696 Eendracht 3 Sportclub Groessen 3 20:00 uur 5-5 van 14-9
16-sep-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 2264 DVV 2 Sportclub Groessen 2 (zat) 14:45 uur 1-0 Geen TS (vakantie)
16-sep-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 2635 Sportclub Groessen 3 (zat) SCE 3 13:00 uur 7-0 HdG Geen EP
16-sep-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 2332 DZC '68 5 Sportclub Groessen 4 (zat) 12:30 uur 4-4 Geen DG
16-sep-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 2654 Sportclub Groessen 5 (zat) DCS 2 15:00 uur 2-0 EP Geen JvD
16-sep-23 Sportclub Groessen 18+1 x - - -
16-sep-23 Sportclub Groessen JO19-1 51283 Sportclub Groessen JO19-1 Arnhemse Boys JO19-1 12:30 uur 3-1 YE
16-sep-23 Sportclub Groessen JO17-1JM Babberich JO17-1 Sportclub Groessen JO17-1JM - vervallen
16-sep-23 Sportclub Groessen JO16-1 66395 Sportclub Groessen JO16-1 SC Bemmel JO16-1JM 15:15 uur 3-3 YE
16-sep-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 37397 Sportclub Groessen JO16-2JM DZC '68 JO16-4 15:15 uur 9-2 RB
16-sep-23 Sportclub Groessen JO15-1 48177 Angeren JO15-1 Sportclub Groessen JO15-1 12:30 uur 1-8
16-sep-23 Sportclub Groessen MO15-1 49838 Sportclub Groessen MO15-1 ESA MO15-2 9:15 uur 5-2 JB
16-sep-23 Sportclub Groessen JO14-1 37843 Sportclub Groessen JO14-1 Arnhemse Boys JO14-2 9:30 uur 3-1 CK
16-sep-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 28663 SC Rheden JO14-1JM Sportclub Groessen JO14-2JM 12:00 uur 4-1
16-sep-23 Sportclub Groessen JO13-1 65534 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-2JM Sportclub Groessen JO13-1 11:30 uur 1-14
16-sep-23 Sportclub Groessen JO12-1 37081 Sportclub Groessen JO12-1 Varsseveld JO12-1 11:00 uur 2-2 HvdL
16-sep-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 26080 Sportclub Groessen JO12-2JM DZC '68 JO12-4JM 9:00 uur 1-5 MvB
16-sep-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 49859 Sportclub Groessen JO12-3JM VDZ JO12-6 9:30 uur 12-3 JW
16-sep-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 56773 Dierense Boys JO12-1JM Sportclub Groessen JO12-4JM 9:30 uur 8-2
16-sep-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 48946 Angeren JO11-1JM Sportclub Groessen JO11-1JM 10:30 uur 1-11
16-sep-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 39674 Peeske 't JO11-1 Sportclub Groessen JO11-2JM 9:00 uur 21-1
16-sep-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 56125 Eendracht Arnhem JO11-2JM Sportclub Groessen JO11-3JM 11:00 uur 10-2
16-sep-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 48528 Sportclub Groessen JO10-1JM Spero JO10-1 10:00 uur - NV
16-sep-23 Sportclub Groessen JO10-2 42645 HC '03 JO10-1JM Sportclub Groessen JO10-2 10:00 uur -
16-sep-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 35788 Loo JO10-1 Sportclub Groessen JO10-3JM 11:00 uur -
16-sep-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 85991 Kesteren JO10-2JM Sportclub Groessen JO10-4JM 10:15 uur - nieuwe tegenstander
16-sep-23 Sportclub Groessen JO9-1 27106 ESA JO9-2 Sportclub Groessen JO9-1 8:30 uur -
16-sep-23 Sportclub Groessen JO9-2 34797 DVC '26 JO9-5 Sportclub Groessen JO9-2 10:30 uur -
16-sep-23 Sportclub Groessen JO8-1 66516 Sportclub Groessen JO8-1 ST SC Westervoort/AVW'66 JO8-2 9:45 uur - RG
16-sep-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 28340 Sportclub Groessen JO8-2JM Peeske 't JO8-1 8:30 uur - AV
16-sep-23 Sportclub Groessen JO8-3 78526 Sportclub Groessen JO8-3 MASV JO8-2 8:30 uur - KG
16-sep-23 Sportclub Groessen JO7-1 20517 OBW JO7-2 Sportclub Groessen JO7-1 10:30 uur - in Wehl
17-sep-23 Sportclub Groessen 1 Sportclub Groessen 1 SML 1 - kermis naar 14-9
17-sep-23 Sportclub Groessen 3 Eendracht 3 Sportclub Groessen 3 - kermis naar 14-9
17-sep-23 Sportclub Groessen 4 Sportclub Groessen 4 Westervoort 5 - kermis naar 7-9
17-sep-23 Sportclub Groessen 5 22500 Sportclub Groessen 5 DVV 8 12:30 uur 1-6 HdG niet verzetten
22-sep-23 Sportclub Groessen 35+1 82200 DCS 35+3 Sportclub Groessen 35+1 20:00 uur 3-0 bij DCS
23-sep-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 69610 Juliana '31 2 Sportclub Groessen 2 (zat) 15:00 uur 4-1 Geen GV (vakantie)
23-sep-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 39111 SML zat. 3 Sportclub Groessen 3 (zat) 16:15 uur 5-1 Geen TS (vakantie)
23-sep-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 39901 Sportclub Groessen 4 (zat) Arnhemia 2 13:00 uur 1-5 EP Geen HvdL
23-sep-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 34229 Sportclub Groessen 5 (zat) SC Rheden 4 15:00 uur 2-1 HdG Geen RB
23-sep-23 Sportclub Groessen 18+1 Sportclub Groessen 18+1 GVA 18+1 - DG 2 vervallen
23-sep-23 Sportclub Groessen JO19-1 33750 Sportclub Groessen JO19-1 HAVO JO19-1 13:00 uur - YE
23-sep-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 56304 SDZZ, JO17-1JM Sportclub Groessen JO17-1JM 13:00 uur 7-0
23-sep-23 Sportclub Groessen JO16-1 57977 Sportclub Groessen JO16-1 OSC JO16-1 13:00 uur 5-2 DG 1
23-sep-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 64057 SC Rheden JO16-1 Sportclub Groessen JO16-2JM 12:00 uur 2-3
23-sep-23 Sportclub Groessen JO15-1 24760 Westervoort JO15-2 Sportclub Groessen JO15-1 11:15 uur 1-4
23-sep-23 Sportclub Groessen MO15-1 45610 Sportclub Groessen MO15-1 De Treffers MO15-1 9:30 uur 3-2 JB
23-sep-23 Sportclub Groessen JO14-1 40664 Sportclub Groessen JO14-1 GSV '38 JO14-1JM 11:15 uur 0-2 MB
23-sep-23 Sportclub Groessen JO14-2JM Sportclub Groessen JO14-2JM DZC '68 JO14-6 - JvD naar 21-10
23-sep-23 Sportclub Groessen JO13-1 70209 Jonge Kracht JO13-2 Sportclub Groessen JO13-1 9:15 uur 11-1
23-sep-23 Sportclub Groessen JO12-1 23133 ST SC Westervoort/AVW'66 JO12-1 Sportclub Groessen JO12-1 9:45 uur 1-10
23-sep-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 49476 Sportclub Groessen JO12-2JM DCS JO12-2 8:45 uur 4-1 SR
23-sep-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 25824 Sportclub Groessen JO12-3JM Paasberg De JO12-2 10:00 uur 6-4 YE
23-sep-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 51260 v.v. Dieren JO12-2JM Sportclub Groessen JO12-4JM 8:30 uur 1-5
23-sep-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 54454 RKHVV JO11-5 Sportclub Groessen JO11-1JM 8:45 uur 0-9
23-sep-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 51965 RKPSC JO11-1JM Sportclub Groessen JO11-2JM 10:30 uur 8-4
23-sep-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 62874 Sportclub Groessen JO11-3JM Loo JO11-1JM 8:30 uur 1-17 JB NV kan niet
23-sep-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 64602 RKHVV JO10-1 Sportclub Groessen JO10-1JM 8:30 uur -
23-sep-23 Sportclub Groessen JO10-2 45947 Doesburg SC JO10-1 Sportclub Groessen JO10-2 9:30 uur -
23-sep-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 23657 GVA JO10-1 Sportclub Groessen JO10-3JM 8:45 uur -
23-sep-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 45711 Sportclub Groessen JO10-4JM MASV JO10-2 9:30 uur - DTG
23-sep-23 Sportclub Groessen JO9-1 31401 Sportclub Groessen JO9-1 ESA JO9-3 8:45 uur - MvB
23-sep-23 Sportclub Groessen JO9-2 35920 Sportclub Groessen JO9-2 DCS JO9-2JM 8:30 uur - AV
23-sep-23 Sportclub Groessen JO8-1 39299 GSV '38 JO8-1 Sportclub Groessen JO8-1 9:00 uur -
23-sep-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 43891 OBW JO8-3 Sportclub Groessen JO8-2JM 8:30 uur -
23-sep-23 Sportclub Groessen JO8-3 x - - -
23-sep-23 Sportclub Groessen JO7-1 21177 Sportclub Groessen JO7-1 Concordia-W JO7-2 9:00 uur - . in Groessen
24-sep-23 Sportclub Groessen 1 6892 Sportclub Groessen 1 FC Dinxperlo 1 14:00 uur 2-3 G. de Graaf verzetten za of di
24-sep-23 Sportclub Groessen 3 Sportclub Groessen 3 Bataven 7 - HdG Geen GV (vakantie)
24-sep-23 Sportclub Groessen 4 19013 GSV '38 3 Sportclub Groessen 4 10:00 uur 2-5 Geen TG
24-sep-23 Sportclub Groessen 5 5583 Sportclub Groessen 5 Arnhemse Boys 3 12:30 uur 0-10 WP
26-sep-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 9001 Sportclub Groessen 2 (zat) DVV 4 20:00 uur - HdG oefen
30-sep-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 44782 Sportclub Groessen 2 (zat) ESA 3 13:00 uur 4-0 HdG Geen TS (vakantie)
30-sep-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 58829 Sportclub Groessen 3 (zat) Spero 3 (zat) 13:00 uur 1-2 WP Geen EP
30-sep-23 Sportclub Groessen 4 (zat) DVC'26 3 zat Sportclub Groessen 4 (zat) - naar 31-10
30-sep-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 77772 WVW 3 Sportclub Groessen 5 (zat) 14:30 uur 0-15 Geen MB
30-sep-23 Sportclub Groessen 18+1 87393 BVC '12 18+1 Sportclub Groessen 18+1 16:00 uur -
30-sep-23 Sportclub Groessen JO19-1 37348 DVOL JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 15:00 uur 5-0
30-sep-23 Sportclub Groessen JO17-1JM Sportclub Groessen JO17-1JM DCS JO17-3 - vervallen
30-sep-23 Sportclub Groessen JO16-1 63517 Arnhemse Boys JO16-2 Sportclub Groessen JO16-1 10:15 uur 2-4
30-sep-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 43389 Sportclub Groessen JO16-2JM Montferland JO16-1 15:00 uur 3-10 DG
30-sep-23 Sportclub Groessen JO15-1 24361 Sportclub Groessen JO15-1 Jonge Kracht, JO15-2JM 10:45 uur 4-1 YE naar 10:30u
30-sep-23 Sportclub Groessen MO15-1 49741 Woezik MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 12:15 uur 8-3
30-sep-23 Sportclub Groessen JO14-1 Apeldoornse Boys JO14-1JM Sportclub Groessen JO14-1 - vervallen
30-sep-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 46287 Eendracht JO14-1JM Sportclub Groessen JO14-2JM 13:00 uur 2-5
30-sep-23 Sportclub Groessen JO13-1 43430 Sportclub Groessen JO13-1 RKHVV JO13-4 11:15 uur 21-0 HvdL CK reserve
30-sep-23 Sportclub Groessen JO12-1 57208 Sportclub Groessen JO12-1 SP Lochem JO12-1JM 10:45 uur 5-2 RB
30-sep-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 26513 ST Terborg/Silvolde JO12-2 Sportclub Groessen JO12-2JM 9:45 uur 6-1
30-sep-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 84960 DVV JO12-3 Sportclub Groessen JO12-3JM 8:30 uur 1-16
30-sep-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 68389 Sportclub Groessen JO12-4JM Eerbeekse Boys JO12-2 9:00 uur 1-3 JdL
30-sep-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 46329 Sportclub Groessen JO11-1JM OSC JO11-3JM 9:45 uur 10-1 JB
30-sep-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 50717 Sportclub Groessen JO11-2JM Loil sv JO11-1 8:30 uur 5-10 AB
30-sep-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 63831 ST SC Westervoort/AVW'66 JO11-3 Sportclub Groessen JO11-3JM 10:00 uur 9-2
30-sep-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 68641 Sportclub Groessen JO10-1JM Orion JO10-1 10:00 uur - SR
30-sep-23 Sportclub Groessen JO10-2 58400 Sportclub Groessen JO10-2 DVC '26 JO10-2JM 8:45 uur - JW
30-sep-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 63509 Sportclub Groessen JO10-3JM SJO Rijnland - Gelders Eiland JO10-3JM 8:30 uur - SSp
30-sep-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 63652 ESA JO10-5 Sportclub Groessen JO10-4JM 8:30 uur -
30-sep-23 Sportclub Groessen JO9-1 88025 DVOL JO9-5 Sportclub Groessen JO9-1 8:30 uur - ingepland
30-sep-23 Sportclub Groessen JO9-2 48393 Eendracht JO9-2 Sportclub Groessen JO9-2 10:30 uur -
30-sep-23 Sportclub Groessen JO8-1 68958 Sportclub Groessen JO8-1 DVOV JO8-2 9:30 uur - MVB
30-sep-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 64844 Sportclub Groessen JO8-2JM Sprinkhanen JO8-1JM 8:30 uur - AV
30-sep-23 Sportclub Groessen JO8-3 67655 DCS JO8-1JM Sportclub Groessen JO8-3 8:30 uur -
30-sep-23 Sportclub Groessen JO7-1 19970 DCS JO7-2 Sportclub Groessen JO7-1 10:00 uur - bij OBW
1-okt-23 Sportclub Groessen 1 9414 Ulftse Boys 1 Sportclub Groessen 1 14:00 uur 4-1
1-okt-23 Sportclub Groessen 3 11853 Westervoort 4 Sportclub Groessen 3 11:00 uur 9-0
1-okt-23 Sportclub Groessen 4 14237 Sportclub Groessen 4 DVV 6 10:00 uur 0-3 TG
1-okt-23 Sportclub Groessen 5 Eendracht 5 Sportclub Groessen 5 - vervallen
3-okt-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 26385 DVV JO14-2JM Sportclub Groessen JO14-2JM 18:45 uur - van 2-9
6-okt-23 Sportclub Groessen 35+1 80627 AVW '66 35+2 Sportclub Groessen 35+1 19:30 uur - bij AVW
7-okt-23 Sportclub Groessen 2 (zat) Eendracht '30 2 Sportclub Groessen 2 (zat) - naar 18-11 13:00u
7-okt-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 30758 Jonge Kracht 2 Sportclub Groessen 3 (zat) 15:15 uur 4-1 Geen RB
7-okt-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 27184 Sportclub Groessen 4 (zat) ESA 7 13:00 uur 1-1 MvdK Geen HvdL
7-okt-23 Sportclub Groessen 5 (zat) Sportclub Groessen 5 (zat) DVOV 7JM - HdG verzetten naar 17-10?
7-okt-23 Sportclub Groessen 18+1 Sportclub Groessen 18+1 Edesche Boys 18+1 - Baaldag
7-okt-23 Sportclub Groessen JO19-1 51470 Sportclub Groessen JO19-1 Angeren JO19-1 13:00 uur 10-0 DG EP afwezig
7-okt-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 62304 Sportclub Groessen JO17-1JM Westervoort JO17-2 15:00 uur 2-4 WP
7-okt-23 Sportclub Groessen JO16-1 41794 Brakkenstein JO16-1 Sportclub Groessen JO16-1 14:30 uur 3-2
7-okt-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 47859 Peeske 't JO16-1 Sportclub Groessen JO16-2JM 12:30 uur 5-2
7-okt-23 Sportclub Groessen JO15-1 49009 GVA JO15-1 Sportclub Groessen JO15-1 11:00 uur 1-7
7-okt-23 Sportclub Groessen MO15-1 55059 Sportclub Groessen MO15-1 Eldenia MO15-1 9:30 uur 0-10 JB
7-okt-23 Sportclub Groessen JO14-1 38719 Sportclub Groessen JO14-1 Turkse Kracht JO14-1 11:15 uur 7-5 RL MB backup
7-okt-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 51709 Sportclub Groessen JO14-2JM RKHVV JO14-3 10:45 uur 0-6 MB
7-okt-23 Sportclub Groessen JO13-1 31707 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-3JM Sportclub Groessen JO13-1 10:30 uur 2-9
7-okt-23 Sportclub Groessen JO12-1 63503 DZC '68 JO12-2JM Sportclub Groessen JO12-1 8:30 uur 4-2
7-okt-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 36221 Sportclub Groessen JO12-2JM FC Dinxperlo, JO12-1JM 10:45 uur 5-5 YE 10:00u verzoek Din.
7-okt-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 57535 DVOV JO12-3 Sportclub Groessen JO12-3JM 8:30 uur 2-4
7-okt-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 38564 Angerlo Vooruit JO12-2 Sportclub Groessen JO12-4JM 9:00 uur 4-2
7-okt-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 33698 Sportclub Groessen JO11-1JM Jonge Kracht JO11-2JM 9:00 uur 7-2 CK
7-okt-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 77867 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-1JM Sportclub Groessen JO11-2JM 10:50 uur 9-0
7-okt-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 47581 Sportclub Groessen JO11-3JM VVO JO11-3 8:30 uur 1-14 KG SR niet plannen
7-okt-23 Sportclub Groessen JO10-1JM Voetbalacademie N.E.C. JO10-2 Sportclub Groessen JO10-1JM - vervallen
7-okt-23 Sportclub Groessen JO10-2 48206 Peeske 't JO10-1 Sportclub Groessen JO10-2 9:00 uur -
7-okt-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 54073 Sportclub Groessen JO10-3JM Jonge Kracht JO10-2JM 8:30 uur - DTG
7-okt-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 44632 Sportclub Groessen JO10-4JM RKHVV JO10-5 9:30 uur - AV
7-okt-23 Sportclub Groessen JO9-1 56044 Sportclub Groessen JO9-1 Spero JO9-4 9:00 uur - HdG
7-okt-23 Sportclub Groessen JO9-2 29686 Sportclub Groessen JO9-2 DVV JO9-4JM 8:45 uur - MvB
7-okt-23 Sportclub Groessen JO8-1 45999 v.v. Dieren JO8-2 Sportclub Groessen JO8-1 8:30 uur -
7-okt-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 29939 DVC '26 JO8-3JM Sportclub Groessen JO8-2JM 8:30 uur -
7-okt-23 Sportclub Groessen JO8-3 27435 RKPSC JO8-1JM Sportclub Groessen JO8-3 9:00 uur -
7-okt-23 Sportclub Groessen JO7-1 20451 FC Bergh JO7-2 Sportclub Groessen JO7-1 10:30 uur - bij FC Bergh
8-okt-23 Sportclub Groessen 1 14079 Sportclub Groessen 1 Gendringen 1 14:00 uur 0-3 R. Gronouwe
8-okt-23 Sportclub Groessen 3 16802 Sportclub Groessen 3 Eendracht 3 10:30 uur 1-7 TG
8-okt-23 Sportclub Groessen 4 15931 Eldenia 6 Sportclub Groessen 4 9:30 uur 6-1
8-okt-23 Sportclub Groessen 5 9434 Sportclub Groessen 5 DVC '26 6 12:30 uur 0-5 RB Beoordelen
10-okt-23 Sportclub Groessen JO16-1 77320 Sportclub Groessen JO16-1 Advendo '57 JO16-1 19:00 uur 1-4 YE verzet van 14-10
14-okt-23 Sportclub Groessen 2 (zat) Sportclub Groessen 2 (zat) SCE 2 13:00 uur - TS (gaat niet door) verzetten
14-okt-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 35263 Sportclub Groessen 3 (zat) Westervoort 2 13:00 uur 1-4 TS Geen HvdL
14-okt-23 Sportclub Groessen 4 (zat) Paasberg De 2 Sportclub Groessen 4 (zat) - verzet naar 21-10
14-okt-23 Sportclub Groessen 5 (zat) OBW 6 Sportclub Groessen 5 (zat) - naar 16-12
14-okt-23 Sportclub Groessen 18+1 DUNO D 18+1 Sportclub Groessen 18+1 - afgelast
14-okt-23 Sportclub Groessen JO19-1 33248 AVW '66 JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 14:30 uur - verzet naar 28-10
14-okt-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 58575 Loil sv JO17-1 Sportclub Groessen JO17-1JM 13:00 uur 1-6 Geen WP
14-okt-23 Sportclub Groessen JO16-1 Sportclub Groessen JO16-1 Advendo '57 JO16-1 - naar 10-10
14-okt-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 68823 Sportclub Groessen JO16-2JM HC '03 JO16-1JM 15:00 uur 1-3 DG Geen EP
14-okt-23 Sportclub Groessen JO15-1 59462 Sportclub Groessen JO15-1 Loo JO15-1JM 13:00 uur 4-1 RL
14-okt-23 Sportclub Groessen MO15-1 26729 SCE MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 11:00 uur 6-1
14-okt-23 Sportclub Groessen JO14-1 64471 DZC '68 JO14-3 Sportclub Groessen JO14-1 11:45 uur 2-5
14-okt-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 63502 SDZZ JO14-1 Sportclub Groessen JO14-2JM 13:00 uur 1-0
14-okt-23 Sportclub Groessen JO13-1 51500 Sportclub Groessen JO13-1 DCS JO13-2 9:00 uur 4-5 JB naar 9:00u
14-okt-23 Sportclub Groessen JO12-1 27090 Sportclub Groessen JO12-1 ST: Terborg/Silvolde JO12-1 10:45 uur 0-4 MB
14-okt-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 40015 OBW JO12-2 Sportclub Groessen JO12-2JM 8:30 uur 4-0
14-okt-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 55520 Sportclub Groessen JO12-3JM ESA JO12-3 15:00 uur 5-6 JB verzet naar 15:00u
14-okt-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 32844 Sportclub Groessen JO12-4JM DVOV JO12-4 9:00 uur 1-6 JdL
14-okt-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 57742 GVA JO11-1 Sportclub Groessen JO11-1JM 8:45 uur 5-5
14-okt-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 49818 Sportclub Groessen JO11-2JM DCS JO11-3JM 8:30 uur 5-1 KG
14-okt-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 29975 v.v. Dieren JO11-2 Sportclub Groessen JO11-3JM 8:30 uur 7-3
14-okt-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 52095 Sportclub Groessen JO10-1JM DIO '30 JO10-1 10:00 uur - NV
14-okt-23 Sportclub Groessen JO10-2 56975 Sportclub Groessen JO10-2 OBW JO10-3 8:45 uur - SSp HdG backup
14-okt-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 36681 RKHVV JO10-4JM Sportclub Groessen JO10-3JM 8:30 uur -
14-okt-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 30147 Spero JO10-9 Sportclub Groessen JO10-4JM 12:30 uur -
14-okt-23 Sportclub Groessen JO9-1 Jonge Kracht, JO9-1JM Sportclub Groessen JO9-1 - verzet naar 21-10
14-okt-23 Sportclub Groessen JO9-2 31326 Loo JO9-1JM Sportclub Groessen JO9-2 9:30 uur -
14-okt-23 Sportclub Groessen JO8-1 56065 Sportclub Groessen JO8-1 DVV JO8-2 9:45 uur - JW
14-okt-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 51037 Sportclub Groessen JO8-2JM SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-1JM 8:30 uur - NvB
14-okt-23 Sportclub Groessen JO8-3 44035 Sportclub Groessen JO8-3 GVA JO8-1 8:30 uur - AV
14-okt-23 Sportclub Groessen JO7-1 20452 Sportclub Groessen JO7-1 FC Bergh JO7-2 9:00 uur - Zelf fluiten in Groessen
15-okt-23 Sportclub Groessen 1 13597 Pax 1 Sportclub Groessen 1 14:00 uur 5-4
15-okt-23 Sportclub Groessen 3 6199 Spero 7 Sportclub Groessen 3 11:00 uur 2-1
15-okt-23 Sportclub Groessen 4 8009 Sportclub Groessen 4 Sprinkhanen 3 10:00 uur 4-1 GV
15-okt-23 Sportclub Groessen 5 16870 DVV 7 Sportclub Groessen 5 10:00 uur 11-0
17-okt-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 45885 Sportclub Groessen 5 (zat) DVOV 7JM 20:00 uur 4-1 HdG
21-okt-23 Sportclub Groessen 2 (zat) x - - - Geen RB
21-okt-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 88868 Sportclub Groessen 3 (zat) v.v. Dieren 3 13:00 uur 2-0 TS Geen HdG
21-okt-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 41336 Paasberg De 2 Sportclub Groessen 4 (zat) 14:30 uur 6-2 van 14-10
21-okt-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 88951 Rijnland 2 Sportclub Groessen 5 (zat) 15:00 uur 2-2
21-okt-23 Sportclub Groessen 18+1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO19-1 41024 Spero JO19-2 Sportclub Groessen JO19-1 14:00 uur
21-okt-23 Sportclub Groessen JO17-1JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO16-1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO16-2JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO15-1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen MO15-1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO14-1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 37486 Sportclub Groessen JO14-2JM DZC '68 JO14-6 10:30 uur 3-3 AB van 23-9 / beoordelen / JdL backup
21-okt-23 Sportclub Groessen JO13-1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO12-1 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO12-2JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO12-3JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO12-4JM trainen op veld 2 - 9:30 uur -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO11-1JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO11-2JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO11-3JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO10-1JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO10-2 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO10-3JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO10-4JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO9-1 30577 Jonge Kracht, JO9-1JM Sportclub Groessen JO9-1 9:00 uur - naar 28-10
21-okt-23 Sportclub Groessen JO9-2 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO8-1 10001 Sportclub Groessen JO8-1 ESA JO8-1 10:00 uur - JB uitwedstrijd
21-okt-23 Sportclub Groessen JO8-2JM x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO8-3 x - - -
21-okt-23 Sportclub Groessen JO7-1 x - - -
22-okt-23 Sportclub Groessen 1 Orderbos 1 Sportclub Groessen 1 - beker afgelast
22-okt-23 Sportclub Groessen 3 14585 Sportclub Groessen 3 Bataven 7 10:30 uur 4-4 GV
22-okt-23 Sportclub Groessen 4 x - - -
22-okt-23 Sportclub Groessen 5 x - - -
25-okt-23 Sportclub Groessen JO15-1 10002 Sportclub Groessen JO15-1 Westervoort JO15-1 19:30 uur - KG
28-okt-23 Sportclub Groessen 2 (zat) Groesbeekse Boys 3 Sportclub Groessen 2 (zat) - vervallen
28-okt-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 65735 SC Rheden 2 Sportclub Groessen 3 (zat) 12:00 uur 3-4 Geen EP
28-okt-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 41561 Sportclub Groessen 4 (zat) DVOV 4 13:00 uur 2-2 RL Geen RB
28-okt-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 27505 Sportclub Groessen 5 (zat) Westervoort 4 15:00 uur 3-0 WP Geen HdG
28-okt-23 Sportclub Groessen 18+1 87395 Sportclub Groessen 18+1 DFS sv 18+1 14:30 uur 6-1 DG Geen TS
28-okt-23 Sportclub Groessen JO19-1 AVW '66 JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 - afgelast
28-okt-23 Sportclub Groessen JO17-1JM x - - - MvdK reserve
28-okt-23 Sportclub Groessen JO16-1 10003 Sportclub Groessen JO16-1 CSV Apeldoorn JO16-1 11:00 uur - RG
28-okt-23 Sportclub Groessen JO16-2JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO15-1 x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen MO15-1 DCS MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 - afgelast
28-okt-23 Sportclub Groessen JO14-1 x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO14-2JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO13-1 10004 Sportclub Groessen JO13-1 Sportclub Groessen JO12-1/2 9:30 uur - JB
28-okt-23 Sportclub Groessen JO12-1 x -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO12-2JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO12-3JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO12-4JM trainen op veld 1 9:30 - 10:30u 9:30 uur -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO11-1JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO11-2JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 10005 Sportclub Groessen JO11-3JM Sportclub Groessen JO11-2JM 10:00 uur - SR veld 4
28-okt-23 Sportclub Groessen JO10-1JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO10-2 x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO10-3JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO10-4JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO9-1 30577 Jonge Kracht, JO9-1JM Sportclub Groessen JO9-1 9:00 uur - van 21-10
28-okt-23 Sportclub Groessen JO9-2 x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO8-1 x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO8-2JM x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO8-3 x - - -
28-okt-23 Sportclub Groessen JO7-1 x - - -
29-okt-23 Sportclub Groessen 1 12756 Sportclub Groessen 1 Sprinkhanen 1 14:00 uur 3-0 S.J.W.T.Vos Geen GV
29-okt-23 Sportclub Groessen 3 5529 Eldenia 4 Sportclub Groessen 3 9:30 uur 3-7
29-okt-23 Sportclub Groessen 4 6651 Rijnland 3 Sportclub Groessen 4 10:30 uur 5-1
29-okt-23 Sportclub Groessen 5 11956 Sportclub Groessen 5 VDZ 7 12:30 uur 1-3 TG
31-okt-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 38226 Sportclub Groessen 2 (zat) SCE 2 20:00 uur 0-4 HdG van 14-10
31-okt-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 68593 DVC'26 3 zat Sportclub Groessen 4 (zat) 20:00 uur 7-0 van 30-9
2-nov-23 Sportclub Groessen 1 88460 Orderbos 1 Sportclub Groessen 1 20:00 uur 0-4 J.F. van Ark beker
2-nov-23 Sportclub Groessen JO19-1 AVW '66 JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 - afgelast
3-nov-23 Sportclub Groessen 35+1 80627 AVW '66 35+2 Sportclub Groessen 35+1 19:30 uur - bij AVW
4-nov-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 50372 Sportclub Groessen 2 (zat) Bataven 2 13:00 uur 1-4 EP Geen RB
4-nov-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 57586 Sportclub Groessen 3 (zat) OVC '85 2 13:00 uur 6-1 TS
4-nov-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 50670 OBW 4 Sportclub Groessen 4 (zat) 16:00 uur 9-1
4-nov-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 25741 DVV 4 Sportclub Groessen 5 (zat) 14:45 uur 2-1
4-nov-23 Sportclub Groessen 18+1 87396 Nijmegen 18+1 Sportclub Groessen 18+1 15:00 uur 2-5
4-nov-23 Sportclub Groessen JO19-1 111059 Trekvogels JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 17:00 uur 4-0
4-nov-23 Sportclub Groessen JO17-1JM Sportclub Groessen JO17-1JM RKHVV JO17-3 - WP Afgelast
4-nov-23 Sportclub Groessen JO16-1 112231 Sportclub Groessen JO16-1 OSC JO16-1 15:00 uur 3-0 DG
4-nov-23 Sportclub Groessen JO16-2JM DVOV JO16-3 Sportclub Groessen JO16-2JM - afgelast
4-nov-23 Sportclub Groessen JO15-1 118491 Sportclub Groessen JO15-1 Spero JO15-2 12:30 uur 2-1 YE
4-nov-23 Sportclub Groessen MO15-1 99832 Sportclub Groessen MO15-1 Bataven MO15-1 11:00 uur 1-5 HdG
4-nov-23 Sportclub Groessen JO14-1 114405 VIOD JO14-1 Sportclub Groessen JO14-1 11:00 uur 1-3
4-nov-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 114953 Sportclub Groessen JO14-2JM SDZZ JO14-1 9:30 uur 1-6 JB
4-nov-23 Sportclub Groessen JO13-1 113622 ST SC Westervoort/AVW�66 JO13-2 Sportclub Groessen JO13-1 10:00 uur 1-7
4-nov-23 Sportclub Groessen JO12-1 100942 Elsweide JO12-1 Sportclub Groessen JO12-1 9:45 uur 3-3
4-nov-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 100882 Paasberg De JO12-1 Sportclub Groessen JO12-2JM 12:00 uur 3-2
4-nov-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 101358 Sportclub Groessen JO12-3JM Eldenia JO12-4 10:45 uur 13-3 JW
4-nov-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 101362 Sportclub Groessen JO12-4JM Spcl. Brummen JO12-2JM 8:45 uur 2-3 AB
4-nov-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 94208 GVA JO11-1 Sportclub Groessen JO11-1JM 8:45 uur 5-4
4-nov-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 95035 Sportclub Groessen JO11-2JM DCS JO11-3JM 8:30 uur 7-0 JL 1 Jan L eerste keer
4-nov-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 94709 Jonge Kracht, JO11-3JM Sportclub Groessen JO11-3JM 9:30 uur 0-7
4-nov-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 96313 DVOL JO10-1 Sportclub Groessen JO10-1JM 8:30 uur -
4-nov-23 Sportclub Groessen JO10-2 98072 OBW JO10-3 Sportclub Groessen JO10-2 8:45 uur -
4-nov-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 96484 Sportclub Groessen JO10-3JM Loil sv JO10-1 8:30 uur - HdG
4-nov-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 98494 Sportclub Groessen JO10-4JM GVA JO10-1JM 9:45 uur - RG
4-nov-23 Sportclub Groessen JO9-1 103666 Loo JO9-1JM Sportclub Groessen JO9-1 9:30 uur -
4-nov-23 Sportclub Groessen JO9-2 105389 ONA '53 JO9-4JM Sportclub Groessen JO9-2 9:00 uur - KG kan niet
4-nov-23 Sportclub Groessen JO8-1 105688 Sportclub Groessen JO8-1 DVC '26 JO8-2JM 9:45 uur - JL 2 Jan L eerste keer
4-nov-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 119065 Sportclub Groessen JO8-2JM ST SC Westervoort/AVW�66 JO8-4 8:30 uur - NV
4-nov-23 Sportclub Groessen JO8-3 119072 Peeske 't JO8-1 Sportclub Groessen JO8-3 10:45 uur -
4-nov-23 Sportclub Groessen JO7-1 91168 Sportclub Groessen JO7-1 RKPSC JO7-2 9:00 uur - Zelf fluiten in Groessen
5-nov-23 Sportclub Groessen 1 9025 SV Basteom 1 Sportclub Groessen 1 14:00 uur 4-3
5-nov-23 Sportclub Groessen 3 Sportclub Groessen 3 VDZ 3 - GV afgelast
5-nov-23 Sportclub Groessen 4 5017 Sportclub Groessen 4 VVO 3 10:00 uur 6-2 MvdK TG kan niet
5-nov-23 Sportclub Groessen 5 5329 Westervoort 5 Sportclub Groessen 5 10:00 uur 8-0
11-nov-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 61171 Oranje Blauw 2 Sportclub Groessen 2 (zat) 16:45 uur 1-3 Geen TS
11-nov-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 34455 Zuid Arnhem 2 Sportclub Groessen 3 (zat) 12:30 uur 1-7 Geen DG
11-nov-23 Sportclub Groessen 4 (zat) Sportclub Groessen 4 (zat) Westervoort 3 - WP Afgelast
11-nov-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 43016 Paasberg De 3 Sportclub Groessen 5 (zat) 12:30 uur 5-2 Geen DG
11-nov-23 Sportclub Groessen 18+1 87397 Sportclub Groessen 18+1 Excelsior Z. 18+1 14:30 uur 3-6 HdG RB kan niet
11-nov-23 Sportclub Groessen JO19-1 111552 Sportclub Groessen JO19-1 Spero JO19-2 13:00 uur 1-2 GV Verzoek van JO19
11-nov-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 110108 Loil sv JO17-1 Sportclub Groessen JO17-1JM 13:00 uur 7-4
11-nov-23 Sportclub Groessen JO16-1 112177 De Graafschap/MVVA MO17-1 Sportclub Groessen JO16-1 17:15 uur 0-7
11-nov-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 112259 Sportclub Groessen JO16-2JM MASV JO16-1 15:00 uur 1-5 YE
11-nov-23 Sportclub Groessen JO15-1 118645 RKPSC JO15-1JM Sportclub Groessen JO15-1 13:00 uur 1-1
11-nov-23 Sportclub Groessen MO15-1 99360 De Treffers MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 13:00 uur 6-2
11-nov-23 Sportclub Groessen JO14-1 Sportclub Groessen JO14-1 Angerlo Vooruit JO14-1 - MB afgelast
11-nov-23 Sportclub Groessen JO14-2JM SC Rheden JO14-1JM Sportclub Groessen JO14-2JM - afgelast
11-nov-23 Sportclub Groessen JO13-1 113871 Sportclub Groessen JO13-1 VVO JO13-2 11:15 uur 6-1 HvdL
11-nov-23 Sportclub Groessen JO12-1 100313 Sportclub Groessen JO12-1 SML JO12-1 11:00 uur 7-1 JL
11-nov-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 101062 Sportclub Groessen JO12-2JM GSV '38 JO12-1 8:45 uur 3-4 JdL
11-nov-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 100540 DVOL JO12-4 Sportclub Groessen JO12-3JM 11:15 uur 4-5
11-nov-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 101605 VVG '25 JO12-1 Sportclub Groessen JO12-4JM 10:00 uur 2-5
11-nov-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 95033 Sportclub Groessen JO11-1JM RKHVV JO11-2 9:45 uur 2-4 AB JW kan niet
11-nov-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 95735 DVV JO11-4JM Sportclub Groessen JO11-2JM 8:30 uur 1-3
11-nov-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 95038 Sportclub Groessen JO11-3JM ESA JO11-5 8:30 uur 4-0 SR
11-nov-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 95815 Sportclub Groessen JO10-1JM Eldenia JO10-1 10:00 uur - NV
11-nov-23 Sportclub Groessen JO10-2 Sportclub Groessen JO10-2 Eendracht JO10-1 - MvB afgelast
11-nov-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 97165 DZC '68 JO10-6JM Sportclub Groessen JO10-3JM 8:30 uur -
11-nov-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 97296 De Bataven JO10-3JM Sportclub Groessen JO10-4JM 8:30 uur -
11-nov-23 Sportclub Groessen JO9-1 RKHVV JO9-4 Sportclub Groessen JO9-1 - afgelast
11-nov-23 Sportclub Groessen JO9-2 104799 Sportclub Groessen JO9-2 ESA JO9-5JM 8:45 uur - AV
11-nov-23 Sportclub Groessen JO8-1 105687 Sportclub Groessen JO8-1 DVV JO8-2 9:45 uur - SSp
11-nov-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 119066 DCS JO8-2 Sportclub Groessen JO8-2JM 8:30 uur -
11-nov-23 Sportclub Groessen JO8-3 Sportclub Groessen JO8-3 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-1JM - FR afgelast
11-nov-23 Sportclub Groessen JO7-1 Sportclub Groessen JO7-1 DVC'26 JO7-3JM - , afgelast
12-nov-23 Sportclub Groessen 1 3563 Sportclub Groessen 1 Kilder 1 14:00 uur 2-2 T. Oosterman
12-nov-23 Sportclub Groessen 3 Bataven 8 Sportclub Groessen 3 - naar 19-11
12-nov-23 Sportclub Groessen 4 15866 Doesburg SC 4 Sportclub Groessen 4 10:30 uur 1-1
12-nov-23 Sportclub Groessen 5 14119 Sportclub Groessen 5 GSV '38 4 11:00 uur 1-5 TG
15-nov-23 Sportclub Groessen JO15-1 119869 Spcl. Brummen JO15-1 Sportclub Groessen JO15-1 19:30 uur 1-4
17-nov-23 Sportclub Groessen 35+1 80450 Loil sv 35+2 Sportclub Groessen 35+1 19:30 uur 0-0 bij Loil
18-nov-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 31142 Eendracht '30 2 Sportclub Groessen 2 (zat) 15:00 uur 1-1 Geen RB
18-nov-23 Sportclub Groessen 3 (zat) x - - - JdL niet plannen
18-nov-23 Sportclub Groessen 4 (zat) x - - -
18-nov-23 Sportclub Groessen 5 (zat) oefen Sportclub Groessen 5 (zat) DVV O23 11:30 uur - HdG / YE
18-nov-23 Sportclub Groessen 18+1 87437 Wodanseck 18+1JM Sportclub Groessen 18+1 15:30 uur 1-7
18-nov-23 Sportclub Groessen JO19-1 111341 HAVO JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 13:00 uur - afgelast
18-nov-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 109878 Sportclub Groessen JO17-1JM Bataven JO17-3 17:00 uur 0-4 CK
18-nov-23 Sportclub Groessen JO16-1 112232 Sportclub Groessen JO16-1 Spero JO16-1 15:00 uur 3-0 EP
18-nov-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 112102 SML JO16-3 Sportclub Groessen JO16-2JM 12:15 uur 2-3
18-nov-23 Sportclub Groessen JO15-1 118492 Sportclub Groessen JO15-1 RKSV Driel JO15-1 13:15 uur 1-0 TS
18-nov-23 Sportclub Groessen MO15-1 99563 Orion MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 10:30 uur 3-1
18-nov-23 Sportclub Groessen JO14-1 114867 EDS JO14-1 Sportclub Groessen JO14-1 12:30 uur 1-1
18-nov-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 114951 Sportclub Groessen JO14-2JM Eendracht JO14-1JM 10:00 uur 1-5 JW HvdL beoordelen
18-nov-23 Sportclub Groessen JO13-1 DZC '68 JO13-4JM Sportclub Groessen JO13-1 -
18-nov-23 Sportclub Groessen JO12-1 99946 DCS JO12-1JM Sportclub Groessen JO12-1 8:30 uur 0-5
18-nov-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 100397 RKHVV JO12-3JM Sportclub Groessen JO12-2JM 8:45 uur 4-4
18-nov-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 101359 Sportclub Groessen JO12-3JM RKHVV JO12-6 11:00 uur 6-1 SSp
18-nov-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 101361 Sportclub Groessen JO12-4JM Bataven JO12-1 8:30 uur 1-1 JB
18-nov-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 93585 MASV JO11-1 Sportclub Groessen JO11-1JM 10:00 uur 7-2
18-nov-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 95036 Sportclub Groessen JO11-2JM GSV'38 JO11-1JM 8:30 uur 5-1 DTG
18-nov-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 95164 VDZ JO11-5 Sportclub Groessen JO11-3JM 8:30 uur 2-8
18-nov-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 96134 OSC JO10-1JM Sportclub Groessen JO10-1JM 9:45 uur -
18-nov-23 Sportclub Groessen JO10-2 96801 DCS JO10-3JM Sportclub Groessen JO10-2 10:00 uur -
18-nov-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 96483 Sportclub Groessen JO10-3JM FC Bergh JO10-2 8:30 uur - HdG SR kan niet
18-nov-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 98496 Sportclub Groessen JO10-4JM Eldenia JO10-4JM 9:45 uur - JL 2
18-nov-23 Sportclub Groessen JO9-1 104796 Sportclub Groessen JO9-1 ESA JO9-3 8:45 uur - JL 1
18-nov-23 Sportclub Groessen JO9-2 119235 Blauw Geel'55 JO9-6 Sportclub Groessen JO9-2 8:30 uur -
18-nov-23 Sportclub Groessen JO8-1 105829 GSV '38 JO8-1 Sportclub Groessen JO8-1 9:00 uur -
18-nov-23 Sportclub Groessen JO8-2JM 119067 Sportclub Groessen JO8-2JM DVC '26 JO8-2JM 9:45 uur - YE NV kan niet
18-nov-23 Sportclub Groessen JO8-3 119074 OBW JO8-3 Sportclub Groessen JO8-3 8:30 uur -
18-nov-23 Sportclub Groessen JO7-1 91172 Sportclub Groessen JO7-1 Jonge Kracht JO7-1JM 9:00 uur - , bij Jonge Kracht
19-nov-23 Sportclub Groessen 1 Doetinchem 1 Sportclub Groessen 1 - vervallen
19-nov-23 Sportclub Groessen 3 Bataven 8 Sportclub Groessen 3 - afgelast
19-nov-23 Sportclub Groessen 4 x - - -
19-nov-23 Sportclub Groessen 5 6097 Eendracht 5 Sportclub Groessen 5 12:15 uur 10-1
21-nov-23 Sportclub Groessen JO16-2JM DVOV JO16-3 Sportclub Groessen JO16-2JM - naar 27-11
21-nov-23 Sportclub Groessen JO13-1 119950 Sportclub Groessen JO13-1 Bemmel SC JO13-3 18:45 uur 8-1 SR Beoordelen GP / HdG
22-nov-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 109879 Sportclub Groessen JO17-1JM RKHVV JO17-3 19:30 uur 1-2 YE
23-nov-23 Sportclub Groessen 1 119741 Sportclub Groessen 1 DVOL 1 20:00 uur 2-3 A.R. van der Beek
25-nov-23 Sportclub Groessen 2 (zat) 62588 JVC Cuijk 2 Sportclub Groessen 2 (zat) 12:30 uur - Geen EP
25-nov-23 Sportclub Groessen 3 (zat) 66329 ESA 4 Sportclub Groessen 3 (zat) 12:30 uur 1-5 Geen RB
25-nov-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 41684 Sportclub Groessen 4 (zat) DVV 3 13:00 uur 1-6 MvdK Geen HvdL
25-nov-23 Sportclub Groessen 5 (zat) 29439 AVW '66 5 Sportclub Groessen 5 (zat) 12:15 uur - Geen TS
25-nov-23 Sportclub Groessen 18+1 Sportclub Groessen 18+1 Ede/Victoria vv 18+1 14:30 uur - HdG afgelast
25-nov-23 Sportclub Groessen JO19-1 111553 Sportclub Groessen JO19-1 Blauw Wit JO19-1 16:45 uur 2-1 WP
25-nov-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 109831 SC Rheden JO17-1 Sportclub Groessen JO17-1JM 12:00 uur 6-6
25-nov-23 Sportclub Groessen JO16-1 111947 DIO '30 JO16-1 Sportclub Groessen JO16-1 11:00 uur 6-2
25-nov-23 Sportclub Groessen JO16-2JM Sportclub Groessen JO16-2JM OVC '85 JO16-1 15:00 uur - DG afgelast
25-nov-23 Sportclub Groessen JO15-1 Sportclub Groessen JO15-1 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1JM 13:15 uur - YE 2 afgelast
25-nov-23 Sportclub Groessen MO15-1 99835 Sportclub Groessen MO15-1 Bemmel SC MO15-2 11:30 uur - JB
25-nov-23 Sportclub Groessen JO14-1 115162 DZC '68 JO14-3 Sportclub Groessen JO14-1 8:30 uur -
25-nov-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 114952 Sportclub Groessen JO14-2JM DZC '68 JO14-6 10:00 uur 2-4 JW Hugo beoordelen
25-nov-23 Sportclub Groessen JO13-1 113868 Sportclub Groessen JO13-1 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-2JM 15:00 uur 5-2 AB Gino beoordelen
25-nov-23 Sportclub Groessen JO12-1 100393 RKHVV JO12-2 Sportclub Groessen JO12-1 10:15 uur 2-1
25-nov-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 101063 Sportclub Groessen JO12-2JM VDZ JO12-4 8:30 uur 4-4 CK
25-nov-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 101357 Sportclub Groessen JO12-3JM Elistha JO12-1 11:15 uur 10-1 YE 1
25-nov-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 101956 v.v. Dieren JO12-2JM Sportclub Groessen JO12-4JM 8:30 uur 1-1
25-nov-23 Sportclub Groessen JO11-1JM 94449 Veluwezoom JO11-1 Sportclub Groessen JO11-1JM 11:00 uur 5-0
25-nov-23 Sportclub Groessen JO11-2JM 95037 Sportclub Groessen JO11-2JM VDZ JO11-5 8:30 uur 4-2 HdG
25-nov-23 Sportclub Groessen JO11-3JM 94281 DCS JO11-3JM Sportclub Groessen JO11-3JM 8:30 uur 2-3
25-nov-23 Sportclub Groessen JO10-1JM 98018 De Graafschap JO10-2 Sportclub Groessen JO10-1JM 8:30 uur -
25-nov-23 Sportclub Groessen JO10-2 97186 GSV '38 JO10-1JM Sportclub Groessen JO10-2 9:00 uur -
25-nov-23 Sportclub Groessen JO10-3JM 98750 Concordia-W JO10-2 Sportclub Groessen JO10-3JM 8:30 uur -
25-nov-23 Sportclub Groessen JO10-4JM 98493 Sportclub Groessen JO10-4JM RKPSC JO10-1JM 10:00 uur - NV
25-nov-23 Sportclub Groessen JO9-1 104475 Jonge Kracht, JO9-1JM Sportclub Groessen JO9-1 9:00 uur -
25-nov-23 Sportclub Groessen JO9-2 119238 Sportclub Groessen JO9-2 WAVV JO9-1 8:45 uur - SSp
25-nov-23 Sportclub Groessen JO8-1 119068 Sportclub Groessen JO8-1 Sportclub Groessen JO8-2JM 9:45 uur - JL 2
25-nov-23 Sportclub Groessen JO8-2JM x - - -
25-nov-23 Sportclub Groessen JO8-3 119075 Sportclub Groessen JO8-3 Loil sv JO8-2 8:30 uur - JL 1 afgelast
25-nov-23 Sportclub Groessen JO7-1 91207 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-2 Sportclub Groessen JO7-1 9:00 uur - afgelast
26-nov-23 Sportclub Groessen 1 6275 Sportclub Groessen 1 GWVV 1 14:00 uur 6-2 R.F.B. Ebbers
26-nov-23 Sportclub Groessen 3 16206 Jonge Kracht 4 Sportclub Groessen 3 12:00 uur 5-2
26-nov-23 Sportclub Groessen 4 17449 Loo 3 Sportclub Groessen 4 10:00 uur -
26-nov-23 Sportclub Groessen 5 3686 Sportclub Groessen 5 SV Gelders Eiland 2 11:00 uur 0-4 HG GV kan niet
27-nov-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 112267 DVOV JO16-3 Sportclub Groessen JO16-2JM 19:30 uur 2-1 DVOV in Groessen!!!
2-dec-23 Sportclub Groessen 2 (zat) VDZ 2 Sportclub Groessen 2 (zat) - uitgesteld
2-dec-23 Sportclub Groessen 3 (zat) FC Bergh 2 Sportclub Groessen 3 (zat) - Naar 20-1-2024
2-dec-23 Sportclub Groessen 4 (zat) 30725 Sportclub Groessen 4 (zat) VDZ 3 14:45 uur - WP TS liever niet
2-dec-23 Sportclub Groessen 5 (zat) Sportclub Groessen 5 (zat) ESA 8 - vervallen
2-dec-23 Sportclub Groessen 18+1 87399 AWC 18+1 Sportclub Groessen 18+1 15:00 uur - JL niet in dec.
2-dec-23 Sportclub Groessen JO19-1 110994 Groesbeekse Boys JO19-1 Sportclub Groessen JO19-1 14:30 uur - Geen EP
2-dec-23 Sportclub Groessen JO17-1JM 109349 DZC '68 JO17-4 Sportclub Groessen JO17-1JM 13:00 uur - Geen RB
2-dec-23 Sportclub Groessen JO16-1 112233 Sportclub Groessen JO16-1 Orion JO16-2 16:45 uur - HdG
2-dec-23 Sportclub Groessen JO16-2JM 112125 VDZ JO16-3 Sportclub Groessen JO16-2JM 12:30 uur -
2-dec-23 Sportclub Groessen JO15-1 118253 Westervoort JO15-1 Sportclub Groessen JO15-1 14:45 uur -
2-dec-23 Sportclub Groessen MO15-1 99299 Woezik MO15-1 Sportclub Groessen MO15-1 10:00 uur -
2-dec-23 Sportclub Groessen JO14-1 114949 Sportclub Groessen JO14-1 ST Terborg/Silvolde JO14-2JM 13:00 uur - RL
2-dec-23 Sportclub Groessen JO14-2JM 115155 Eefde SP JO14-1 Sportclub Groessen JO14-2JM 10:30 uur -
2-dec-23 Sportclub Groessen JO13-1 113608 GSV '38 JO13-1JM Sportclub Groessen JO13-1 11:00 uur -
2-dec-23 Sportclub Groessen JO12-1 100311 Sportclub Groessen JO12-1 Spero JO12-2 11:30 uur - JdL
2-dec-23 Sportclub Groessen JO12-2JM 101061 Sportclub Groessen JO12-2JM DVV JO12-2 10:00 uur - JB 2
2-dec-23 Sportclub Groessen JO12-3JM 100577 DVOV JO12-2 Sportclub Groessen JO12-3JM 8:30 uur -
2-dec-23 Sportclub Groessen JO12-4JM 102047 Angerlo Vooruit JO12-3JM Sportclub Groessen JO12-4JM 9:00 uur -