Indeling Sportclub Groessen seizoen 2017-18 voorjaar
Team Klasse Idnr Teamindeling aanvang plaats Accommodatie Telefoon Postcode Telefoon
1 3C 1 Groessen 1 14:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  2 OBW 1 14:30 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  3 Pax 1 14:00 Hengelo 't Elderink Elderinkweg 5 7255 KA 06-53559164 / 0575-461880
  4 FC Trias 1 14:00 Winterswijk t Huitinkveld Bataafseweg 2A 7101 PA 0543-515162
  5 VVO 1 14:00 Rozendaal de Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3647289
  6 Gendringen 1 14:00 Gendringen de IJsselweide Anton Tijdinklaan 7 7071 CX 0315-683648
  7 AD '69 1 14:00 Aalten Sportpark Zuid Bocholtsestraatweg 67 A 7121 JB 0543-473918
  8 SC Rheden 1 14:00 Rheden Sportpark Rheden IJsselsingel 91 6991 ZR 026-4951341
  9 Keijenburgse Boys 1 14:00 Keijenburg Sportpark sv Keijenburgse B. Pastoor Thuisstraat 21 7256 AW 0575-463203
  10 VIOD 1 14:00 Doetinchem Sportpark Dichteren Sicco Mansholtweg 2 7007 LJ 0314-332090 / 391038
  11 VDZ 1 14:00 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  12 MASV 1 14:00 Arnhem Sportpark Malburgen-West Dovenetellaan 150 6841 EE 026-3211967
  13 Grol 1 14:30 Groenlo Den Elshof Oude Winterswijkseweg 37 7141 DE 0544-461940 / 464472
    14 DCS 1 14:30 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
2 3D 1 Warnsveldse Boys 2 11:00 Warnsveld t Braamveld Veldesebosweg 30 7231 DW 0575-522611
  2 Silvolde 3 10:00 Silvolde De Munsterman Munstermanstraat 2 7064 KA 0315-325512
  3 Peeske 't 2 11:00 Beek De Kolkstede Kolkstedeweg 1 7037 CT 0316-531759
  4 DVC '26 5 10:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  5 v.v. Dieren 2 10:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-422549
  6 vrij 9:30 - - - - -
  7 Groessen 2 10:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  8 RKPSC 2 10:00 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  9 GSV '38 2 10:30 Giesbeek de Does Meentsestraat 109 6987 CM 0313-631583
  10 Westervoort 3 10:00 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  11 DVV 2 10:00 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  12 Concordia-W 4 10:00 Wehl Sportpark sv Concordia Doesburgseweg 20 7031 JC 0314-681798
  13
    14    
3 6de08 1 Eldenia 7 9:30 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  2 Angerlo Vooruit 4 10:00 Angerlo Sportpark Mariendaalseweg Mariendaalseweg 15 A 6986 AC 0313-473026
  3 RKHVV 7 10:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  4 DVV 6 10:00 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  5 Westervoort 5 10:00 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  6 vrij - - - - -
  7 VDZ 5 11:00 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  8 Groessen 3 10:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 RVW 2 11:30 Heelsum Sportpark Wilhelmina Sportlaan 10 6866 NA 0317-312201 / 316820
  10 SML 4 11:30 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  11 Arnhemia 4 11:00 Arnhem Sportpark De Bakenhof Huissensestraat 289 6833 JK 026-3218363
  12 Oranje SC 2 11:00 Arnhem De Bakenhof Huissensestraat 291 6833 JK 026-3212753
  13
    14    
4 7de09 1 DVV 9 10:00 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  2 DVV 7 10:00 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  3 Groessen 4 10:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 RKHVV 9 10:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  5 Sprinkhanen 4 10:30 Nieuw-Dijk De Meikamer Smallestraat 49 6942 HB 0316-223561
  6 Loo 4 10:00 Loo Immerloo Loostraat 22 A 6924 AE 0316-261164 / 264515
  7 OBW 7 11:45 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  8 DVC '26 8 10:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  9 GVA 5 9:45 Doornenburg De vijzel Vijzelpad 11 6686 BV 0481-422047
  10 Westervoort 8 10:00 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  11 SDZZ 3 10:00 Zevenaar Sportpark de Griethsepoort Doesburgseweg 14 6902 PM 0316-526115
  12 Loil sv 4 9:30 Loil de Korenakker Wehlseweg 42 6941 DM 0316-225315
  13
    14    
zat 2 4de04 1 DVOV 2 12:30 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  2 Westervoort 2 12:45 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  3 SC Rheden 2 14:30 Rheden Sportpark Rheden IJsselsingel 91 6991 ZR 026-4951341
  4 VDZ 3 17:00 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  5 vrij - - - - -
  6 DCS 2 12:30 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  7 vrij - - - - -
  8 Groessen zat 2 14:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 ESA 4 14:30 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  10 Angerlo Vooruit 2 15:00 Angerlo Sportpark Mariendaalseweg Mariendaalseweg 15 A 6986 AC 0313-473026
  11 DVC '26 zat 2 17:15 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  12 AVW '66 4 12:30 Westervoort Hamerden Hamersestraat 27 6931 EV 026-3118679
  13
    14    
zat 3 5de04 1 OBW 2 14:30 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  2 vrij - - - - -
  3 Groessen zat 3 14:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 DZC '68 6 14:45 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  5 MvR 2 13:00 's-Heerenberg de Boshoek Montferlandsestraat 5 7041 CJ 0314-661943
  6 Zelos 3 15:00 Zelhem Pluimerkamp Pluimersdijk 2 7021 HW 0314-621974
  7 v.v. Dieren 5 15:00 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-422549
  8 AVW '66 5 12:30 Westervoort Hamerden Hamersestraat 27 6931 EV 026-3118679
  9 DZC '68 5 13:00 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  10 VVO 2 15:45 Rozendaal de Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3647289
  11 AZSV 6 12:45 Aalten Villekamp Haartsestraat 57 7121 WJ 0543-471526 / 0543-472100
  12 DVOV 4 15:15 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  13
    14    
zat 4 6de05 1 Zelos 5 13:00 Zelhem Pluimerkamp Pluimersdijk 2 7021 HW 0314-621974
  2 Westervoort 4 14:30 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  3 DZC '68 10 14:30 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  4 DVV 3 14:45 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  5 AVW '66 6 12:30 Westervoort Hamerden Hamersestraat 27 6931 EV 026-3118679
  6 AZSV 9 12:45 Aalten Villekamp Haartsestraat 57 7121 WJ 0543-471526 / 0543-472100
  7 HAVO 2 14:30 Haalderen De notenboom Notenboomstraat 0 6685 AK 0481-461702
  8 Groessen zat 4 14:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 VVG '25 2 15:00 Gaanderen de Pol Pelgrimstraat 59 C 7011 BJ 0315-325321
  10 MvR 3 15:30 's-Heerenberg de Boshoek Montferlandsestraat 5 7041 CJ 0314-661943
  11 vrij - - - - -
  12 ESA 8 12:30 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  13
    14    
JO19-1 1ste07 1 DVOL JO19-1 15:15 Lent Lent Jo Eversstraat 2 6663 JA 024-3226751
  2 ONA '53 JO19-1 14:30 Wageningen Sportpark Van Ketwich Verschuur Peppelsteeg 2 6708 NZ 0317 410 667
  3 Brakkenstein JO19-1 15:00 Nijmegen Sportpark Brakkenstein Heemraadstraat 9 6525 TG 024-3556075
  4 De Treffers JO19-2 15:00 Groesbeek Sportpark Zuid Nijerf 1 6562 KW 024-3971600
  5 Quick 1888 JO19-1 15:00 Nijmegen De Dennen Dennenstraat 25 6543 JP 024-3770219
  6 Spero JO19-2 15:00 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  7 Redichem JO19-1 15:00 Heelsum 0 0 0 0
  8 Groessen JO19-1 14:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 Trekvogels JO19-1 17:00 Apeldoorn Park orderbos Orderbos 21 7312 TS 055-3553541
  10 OSC JO19-1 16:15 Oosterhout Balveren Oosterhoutsestraat 30 6678 PC 0481-481679
  11 Eldenia JO19-1 15:15 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  12 vrij - - - - - -
  13
    14    
JO19-2 4de06 1 DVV JO19-3 14:45 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  2 DCS JO19-3 15:00 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  3 vrij - - - - - -
  4 DZC '68 JO19-4 14:45 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  5 VVO JO19-2 13:45 Rozendaal de Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3647289
  6 Groessen JO19-2 14:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  7 HC '03 JO19-2 12:45 Hoog Keppel Sportpark Hoog Keppel / Drempt Zomerweg 19 A 6996 DD 0314-381903 / 0313-474055
  8 Eerbeekse Boys JO19-3 14:30 Eerbeek de Veldkant Veldkantweg 8 A 6961 HJ 0313-652060
  9 Concordia-W JO19-4 14:30 Wehl Sportpark sv Concordia Doesburgseweg 20 7031 JC 0314-681798
  10 SC Rheden JO19-2 12:30 Rheden Sportpark Rheden IJsselsingel 91 6991 ZR 026-4951341
  11 DVC '26 JO19-4 13:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  12 DVOV JO19-2 14:30 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  13
    14    
0 #N/B 1              
  2  
  3  
  4  
  5  
  6  
  7  
  8  
  9  
  10  
  11  
  12  
  13
    14    
JO17-1 2de09 1 Angeren JO17-1 14:30 Angeren De Poel Poelsestraat 52 6687 BJ 026-3251844
  2 GSV '38 JO17-1 14:30 Giesbeek de Does Meentsestraat 109 6987 CM 0313-631583
  3 GVA JO17-1 13:00 Doornenburg De vijzel Vijzelpad 11 6686 BV 0481-422047
  4 Westervoort JO17-1 14:30 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  5 DVV JO17-3 12:45 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  6 Angerlo Vooruit JO17-1 15:00 Angerlo Sportpark Mariendaalseweg Mariendaalseweg 15 A 6986 AC 0313-473026
  7 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1 13:00 Lobith de 's Gravenwaard 's Gravenwaard 1 A 6916 KB 0316-541882
  8 Groessen JO17-1 12:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 Loo JO17-1G 14:30 Loo Immerloo Loostraat 22 A 6924 AE 0316-261164 / 264515
  10 Loil sv JO17-1G 14:30 Loil de Korenakker Wehlseweg 42 6941 DM 0316-225315
  11 Sprinkhanen JO17-1 14:30 Nieuw-Dijk De Meikamer Smallestraat 49 6942 HB 0316-223561
  12 DVC '26 JO17-2 13:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  13
    14    
JO17-2 3de11 1 OBW JO17-2 14:00 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  2 DCS JO17-2 15:00 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  3 Groessen JO17-2 12:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 ESA JO17-5 12:30 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  5 SC Rheden JO17-2 12:30 Rheden Sportpark Rheden IJsselsingel 91 6991 ZR 026-4951341
  6 Bataven JO17-4 14:30 Gendt Walburgen Nijmeegsestraat 65 B 6691 CM 0481-421882 / 420007
  7 DVV JO17-4 14:45 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  8 GVA JO17-2 13:00 Doornenburg De vijzel Vijzelpad 11 6686 BV 0481-422047
  9 RKPSC JO17-1 14:30 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  10 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-2 14:30 Lobith de 's Gravenwaard 's Gravenwaard 1 A 6916 KB 0316-541882
  11 Jonge Kracht JO17-2 15:15 Huissen Schalkshof Bloemstraat 93 6851 CR 026-3251610
  12 Westervoort JO17-2 14:30 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  13
    14    
JO17-3 4de08 1 ESA JO17-7 16:30 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  2 VDZ JO17-5 13:30 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  3 Groessen JO17-3 14:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 VDZ JO17-4 13:30 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  5 AVW '66 JO17-2 10:30 Westervoort Hamerden Hamersestraat 27 6931 EV 026-3118679
  6 AZ 2000 - Elderveld JO17-1 12:30 Arnhem Elderveld Drielsedijk 17 6841 HJ 026-3814718
  7 OBW JO17-4 14:00 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  8 RKHVV JO17-5 14:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  9 Eldenia JO17-4 15:15 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  10 Spero JO17-4 15:00 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  11 RKHVV JO17-4 15:30 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  12 Elsweide JO17-1 12:00 Arnhem Elsweide Zuilesteinlaan 40 6825 AS 026-3611620
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO15-1 1e02 1 Trekvogels JO15-1 13:00 Apeldoorn Park orderbos Orderbos 21 7312 TS 055-3553541
  2 DVOV JO15-1 11:15 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  3 RKHVV JO15-1 14:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  4 Eldenia JO15-1 12:45 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  5 OVC '85 JO15-1 11:15 Oosterbeek Sportpark De Bilderberg Sportlaan 1 6861 AG 026-3332228
  6 DIO '30 JO15-1 10:30 Druten Sportpark De Gelenberg De Gelenberg 1 6654 AZ 0487-515253
  7 DVC '26 JO15-1 13:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  8 OSC JO15-1 14:30 Oosterhout Balveren Oosterhoutsestraat 30 6678 PC 0481-481679
  9 SCE JO15-1 11:00 Nijmegen Lindenholt De Meeuwse acker 2029 6546 DZ 024 - 3790907
  10 DVOL JO15-1 12:30 Lent Lent Jo Eversstraat 2 6663 JA 024-3226751
  11 Groessen JO15-1 14:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  12 Fortissimo JO15-1 10:00 Ede Sportpark Hoekelumse Eng Sportparkweg 8 6717 LD 0318 632 408
  13
    14    
JO15-2 3de08 1 Eldenia JO15-2 15:15 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  2 SDZZ JO15-1G 13:00 Zevenaar Sportpark de Griethsepoort Doesburgseweg 14 6902 PM 0316-526115
  3 Groessen JO15-2 12:15 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 vrij - - - - - -
  5 DCS JO15-2 12:30 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  6 Angerlo Vooruit JO15-2 11:00 Angerlo Sportpark Mariendaalseweg Mariendaalseweg 15 A 6986 AC 0313-473026
  7 OBW JO15-2 11:45 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  8 Peeske 't JO15-1 13:00 Beek De Kolkstede Kolkstedeweg 1 7037 CT 0316-531759
  9 Loo JO15-1G 13:00 Loo Immerloo Loostraat 22 A 6924 AE 0316-261164 / 264515
  10 DVC '26 JO15-2 15:15 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  11 DZC '68 JO15-3 10:00 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  12 GSV '38 JO15-1 13:00 Giesbeek de Does Meentsestraat 109 6987 CM 0313-631583
  13
    14    
JO15-3 5de10 1 SML JO15-7 9:45 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  2 GSV '38 JO15-2 12:30 Giesbeek de Does Meentsestraat 109 6987 CM 0313-631583
  3 OVC '85 JO15-6 13:00 Oosterbeek Sportpark De Bilderberg Sportlaan 1 6861 AG 026-3332228
  4 ESA JO15-8 11:00 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  5 DVC '26 JO15-5 15:15 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  6 Jonge Kracht JO15-4 15:15 Huissen Schalkshof Bloemstraat 93 6851 CR 026-3251610
  7 OBW JO15-4 10:30 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  8 Groessen JO15-3 12:15 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 RKHVV JO15-4 14:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  10 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-2d 11:30 Lobith de 's Gravenwaard 's Gravenwaard 1 A 6916 KB 0316-541882
  11 DVV JO15-5 11:15 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  12 SDZZ JO15-2 12:00 Zevenaar Sportpark de Griethsepoort Doesburgseweg 14 6902 PM 0316-526115
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO13-1 2de211 1 DZC '68 JO13-4 10:00 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  2 DVC '26 JO13-2 9:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  3 Doesburg SC JO13-1 11:30 Doesburg Oranjesingel / de Ooi Oranjesingel 22 6981 GZ 0313-657129 / 0313-472476
  4 Dierense Boys JO13-1 11:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-414519
  5 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-1 11:30 Lobith de 's Gravenwaard 's Gravenwaard 1 A 6916 KB 0316-541882
  6 GVA JO13-1 8:45 Doornenburg De vijzel Vijzelpad 11 6686 BV 0481-422047
  7 ESA JO13-4G 11:00 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  8 OBW JO13-1 11:30 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  9 Terborg JO13-1 11:15 Terborg Sportpark de Paasberg 't Veld 20 7061 DD 0315-325969 / 340735
  10 Groessen JO13-1 11:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  11 VIOD JO13-2G 8:30 Doetinchem Sportpark Dichteren Sicco Mansholtweg 2 7007 LJ 0314-332090 / 391038
  12 MvR JO13-1 11:15 's-Heerenberg de Boshoek Montferlandsestraat 5 7041 CJ 0314-661943
  13
    14    
JO13-2 6de601 1 Zeddam-Sint Joris JO13-2 10:30 Zeddam de Padevoort Vinkwijk 6 7038 EM 0314-651192
  2 SV Basteom JO13-2G 9:00 Baak/Steenderen Het hooge Wessel Prins Bernhardlaan 7 7221 BA 0575-451547
  3 Groessen JO13-2 11:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 HC '03 JO13-3G 11:15 Hoog Keppel Sportpark Hoog Keppel / Drempt Zomerweg 19 A 6996 DD 0314-381903 / 0313-474055
  5 RKHVV JO13-6 12:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  6 DVC'26 JO13-4G 8:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  7 FC Zutphen JO13-5 8:30 Zutphen Helbergen De Waarden 309 7206 GV 0575-524253
  8 VVG '25 JO13-3 10:30 Gaanderen de Pol Pelgrimstraat 59 C 7011 BJ 0315-325321
  9 DZC '68 JO13-10 8:30 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  10 Be Quick Z JO13-3G 10:30 Gendt Walburgen Nijmeegsestraat 65 B 6691 CM 0481-421882 / 420007
  11 Arnhemse Boys JO13-7 12:15 Arnhem Schuytgraaf Marasingel 251 6846 DX 026 381 7773
  12 vrij - - - - - -
  13
    14    
JO13-3 0 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO11-1 2de09 1 RKHVV JO11-2 10:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  2 Groessen JO11-1 9:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  3 SC Rheden JO11-1 11:00 Rheden Sportpark Rheden IJsselsingel 91 6991 ZR 026-4951341
  4 Eldenia JO11-2 10:00 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  5 vrij - - - - - -
  6 DVC '26 JO11-2 10:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  7 Bemmel SC JO11-2 9:45 Bemmel Sportpark Ressen Ressensestraat 30 B 6684 DA 0481-462103
  8 DVV JO11-2 8:30 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  9 Dierense Boys JO11-1 9:00 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-414519
  10 VDZ JO11-3 8:30 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  11 ESA JO11-4 8:30 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  12 MvR JO11-1 8:30 's-Heerenberg de Boshoek Montferlandsestraat 5 7041 CJ 0314-661943
  13
    14    
JO11-2 4de15 1 VIOD JO11-6 10:00 Doetinchem Sportpark Dichteren Sicco Mansholtweg 2 7007 LJ 0314-332090 / 391038
  2 Loo JO11-2 11:00 Loo Immerloo Loostraat 22 A 6924 AE 0316-261164 / 264515
  3 Gendringen JO11-3 10:30 Gendringen de IJsselweide Anton Tijdinklaan 7 7071 CX 0315-683648
  4 RKPSC JO11-1 10:30 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  5 Angeren JO11-1 9:00 Angeren De Poel Poelsestraat 52 6687 BJ 026-3251844
  6 v.v. Dieren JO11-4 8:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-422549
  7 Pax JO11-3 8:30 Hengelo 't Elderink Elderinkweg 5 7255 KA 06-53559164 / 0575-461880
  8 FC Zutphen JO11-7 10:30 Zutphen Helbergen De Waarden 309 7206 GV 0575-524253
  9 Dierense Boys JO11-2 10:15 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-414519
  10 vrij - - - - - -
  11 Groessen JO11-2 9:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  12 OBW JO11-2 9:45 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  13
    14    
JO11-3 0 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO10-1 hfd04 1 DVV JO10-1 11:15 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  2 DVC '26 JO10-1 10:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  3 Groessen JO10-1 9:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  4 Bataven JO10-1 10:15 Gendt Walburgen Nijmeegsestraat 65 B 6691 CM 0481-421882 / 420007
  5 RKHVV JO10-1 11:15 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  6 Orion JO10-2 8:45 Nijmegen Mari�nbosch Nijmeegsebaan 143 6525 DX 024-3606102
  7 vrij - - - - - -
  8 Beuningse Boys JO10-1 9:00 Beuningen De Hutgraaf Houtduiflaan 1 6641 ZN 024-6772270
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO10-2 1st04 1 AVW '66 JO10-1 11:00 Westervoort Hamerden Hamersestraat 27 6931 EV 026-3118679
  2 DVV JO10-2 8:30 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  3 Spero JO10-2 10:00 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  4 Westervoort JO10-1 10:00 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  5 RKPSC JO10-1 10:00 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  6 Groessen JO10-2 9:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  7 DCS JO10-1 9:45 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  8 Spero JO10-3 10:00 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  9 Doesburg SC JO10-1G 9:00 Doesburg Oranjesingel / de Ooi Oranjesingel 22 6981 GZ 0313-657129 / 0313-472476
  10 SML JO10-2 11:15 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  11 OBW JO10-1 9:45 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  12 RKHVV JO10-2 11:15 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  13
    14    
JO10-3 3de04 1 DVV JO10-3 9:45 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  2 RKHVV JO10-4 8:30 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  3 HAVO JO10-1 9:00 Haalderen De notenboom Notenboomstraat 0 6685 AK 0481-461702
  4 Bemmel SC JO10-3 9:45 Bemmel Sportpark Ressen Ressensestraat 30 B 6684 DA 0481-462103
  5 AZ 2000 - Elderveld JO10-2 10:00 Arnhem Elderveld Drielsedijk 17 6841 HJ 026-3814718
  6 DVOL JO10-5 9:30 Lent Lent Jo Eversstraat 2 6663 JA 024-3226751
  7 Redichem JO10-1 10:00 Heelsum 0 0 0 0
  8 Groessen JO10-3 9:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  9 BVC '12 JO10-2 9:00 Beek/Ubbergen t Groothuis Alde Weteringweg 1 6573 AZ 024-6841223
  10 DCS JO10-2 9:45 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  11 DVC '26 JO10-2 10:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  12 SML JO10-5 8:30 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  13
    14    
JO10-4 3de05 1 Ruurlo JO10-3 11:00 Ruurlo 't Rikkelder Furstenauerstraat 2 7261 PE 0573-452303
  2 OBW JO10-2 9:45 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  3 AZC JO10-2 8:45 Zutphen Deventerweg Deventerweg 55 7203 AD 0575-517988
  4 Warnsveldse Boys JO10-3 9:30 Warnsveld t Braamveld Veldesebosweg 30 7231 DW 0575-522611
  5 MvR JO10-1 8:30 's-Heerenberg de Boshoek Montferlandsestraat 5 7041 CJ 0314-661943
  6 Groessen JO10-4 9:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  7 Ruurlo JO10-4 8:45 Ruurlo 't Rikkelder Furstenauerstraat 2 7261 PE 0573-452303
  8 DVC '26 JO10-3 10:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  9 DCS JO10-3 8:30 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  10 Warnsveldse Boys JO10-2 9:30 Warnsveld t Braamveld Veldesebosweg 30 7231 DW 0575-522611
  11 DVC '26 JO10-4 10:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  12 MvR JO10-2 8:30 's-Heerenberg de Boshoek Montferlandsestraat 5 7041 CJ 0314-661943
  13 DVOV JO10-2 9:30 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
    14 vrij   - - - - -
0 #N/B 1              
  2  
  3  
  4  
  5  
  6  
  7  
  8  
  9  
  10  
  11  
  12  
  13
    14    
JO9-1 1ste05 1 Elistha JO9-1 11:00 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-371879
  2 RKHVV JO9-2G 8:30 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  3 VVO JO9-1 10:00 Rozendaal de Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3647289
  4 RKHVV JO9-1 8:30 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  5 Arnhemse Boys JO9-3 8:30 Arnhem Schuytgraaf Marasingel 251 6846 DX 026 381 7773
  6 SVHA JO9-1 10:00 Herveld De zandakkers De Zandakkers 43 6674 DH 0488-452909
  7 Spero JO9-2 8:30 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  8 Bemmel SC JO9-1 8:30 Bemmel Sportpark Ressen Ressensestraat 30 B 6684 DA 0481-462103
  9 v.v. Dieren JO9-1 8:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-422549
  10 Spero JO9-3 8:30 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  11 VDZ JO9-1 8:30 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  12 Groessen JO9-1 8:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  13
    14    
JO9-2 4de10 1 OVC '85 JO9-3 8:30 Oosterbeek Sportpark De Bilderberg Sportlaan 1 6861 AG 026-3332228
  2 Loo JO9-1G 9:30 Loo Immerloo Loostraat 22 A 6924 AE 0316-261164 / 264515
  3 GSV '38 JO9-1G 9:00 Giesbeek de Does Meentsestraat 109 6987 CM 0313-631583
  4 VVO JO9-4 11:00 Rozendaal de Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3647289
  5 SML JO9-4 8:30 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  6 Paasberg De JO9-1 10:00 Arnhem De Paasberg Vondellaan 117- 119 6824 NC 026-4450717
  7 DVOV JO9-4 9:30 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  8 Eendracht Arnhem JO9-1G 10:15 Arnhem Over het lange water Doorwerthlaan 6 6825 EX 026-3615567
  9 Groessen JO9-2 8:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  10 v.v. Dieren JO9-3G 8:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-422549
  11 Westervoort JO9-2G 8:45 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  12 Veluwezoom JO9-1 9:00 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3640911
  13
    14    
JO9-3 4de09 1 RKHVV JO9-4 8:30 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  2 DVOV JO9-5 8:30 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  3 DTS Ede JO9-4G 9:30 Ede Inschoten Koekeltse Boslaan 2 6715 CW 0318-623119 / 0318-635557
  4 Groessen JO9-3 8:45 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  5 VDZ JO9-6G 8:30 Arnhem 't Cranevelt Daam Fockemalaan 1 6815 DL 026-4425746
  6 Arnhemse Boys JO9-8 8:30 Arnhem Schuytgraaf Marasingel 251 6846 DX 026 381 7773
  7 Eldenia JO9-3 10:00 Elden Sportpark Elden Westerveldsestraat 26 6842 BV 026-3814468 / 3514804
  8 Redichem JO9-1 10:15 Heelsum 0 0 0 0
  9 Spero JO9-5 8:30 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  10 SML JO9-5 8:30 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  11 RKSV Driel JO9-2 9:00 Driel RKSV Driel Dorpsstraat 13 6665 CB 026 474 2185
  12 OVC '85 JO9-4 8:30 Oosterbeek Sportpark De Bilderberg Sportlaan 1 6861 AG 026-3332228
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO8-1 3de12 1 DVOV JO8-3 8:30 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3620523
  2 SML JO8-5 8:30 Arnhem De Bakenberg Bakenbergseweg 256 B 6816 PC 026-3707670
  3 Eendracht Arnhem JO8-1 10:00 Arnhem Over het lange water Doorwerthlaan 6 6825 EX 026-3615567
  4 DVV JO8-3 8:30 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  5 Bemmel SC JO8-2 8:30 Bemmel Sportpark Ressen Ressensestraat 30 B 6684 DA 0481-462103
  6 Groessen JO8-1 8:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  7 Westervoort JO8-1 8:45 Westervoort Naederhuyse Brouwerslaan 7 6931 AC 026-3118876
  8 RKHVV JO8-5 10:00 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  9 SC Rheden JO8-1G 9:00 Rheden Sportpark Rheden IJsselsingel 91 6991 ZR 026-4951341
  10 RKSV Driel JO8-2 8:30 Driel RKSV Driel Dorpsstraat 13 6665 CB 026 474 2185
  11 DVOL JO8-6 8:30 Lent Lent Jo Eversstraat 2 6663 JA 024-3226751
  12 ESA JO8-6M 8:30 Arnhem Rijkerswoerd De Pas 44 6836 BK 026-3270523
  13
    14    
JO8-2 2de07 1 OSC JO8-2 9:30 Oosterhout Balveren Oosterhoutsestraat 30 6678 PC 0481-481679
  2 Elistha JO8-1 9:00 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-371879
  3 De Treffers JO8-3 8:45 Groesbeek Sportpark Zuid Nijerf 1 6562 KW 024-3971600
  4 Woezik JO8-4 8:30 Woezik Sportpark Woezik Suikerbergseweg 6 6604 AE 024 641 5071
  5 Bemmel SC JO8-3 8:30 Bemmel Sportpark Ressen Ressensestraat 30 B 6684 DA 0481-462103
  6 Bataven JO8-2 10:15 Gendt Walburgen Nijmeegsestraat 65 B 6691 CM 0481-421882 / 420007
  7 Spero JO8-4 8:30 Elst De Pas Groenestraat 45 6662 BG 0481-375710
  8 HAVO JO8-1 9:00 Haalderen De notenboom Notenboomstraat 0 6685 AK 0481-461702
  9 Groessen JO8-2 8:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  10 Juliana '31 JO8-3G 8:30 Huissen Schalkshof Bloemstraat 93 6851 CR 026-3251610
  11 RKHVV JO8-3G 8:30 Huissen de Blauwenburcht Blauwenburcht 1 6852 NS 026-3251134
  12 GVA JO8-1 11:00 Doornenburg De vijzel Vijzelpad 11 6686 BV 0481-422047
  13
    14    
JO8-3 3de16 1 Angerlo Vooruit JO8-2 9:00 Angerlo Sportpark Mariendaalseweg Mariendaalseweg 15 A 6986 AC 0313-473026
  2 DZC '68 JO8-7 9:30 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  3 DCS JO8-2 8:30 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  4 DCS JO8-3 8:30 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  5 OBW JO8-3 8:30 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  6 OBW JO8-2 8:30 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  7 Loo JO8-1G 9:30 Loo Immerloo Loostraat 22 A 6924 AE 0316-261164 / 264515
  8 DZC '68 JO8-9 9:30 Doetinchem Sportpark Zuid Sportweg 6 7006 GJ 0314-332828
  9 RKPSC JO8-1 9:00 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  10 DVC '26 JO8-2 8:45 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  11 Groessen JO8-3 8:30 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  12 DVV JO8-6 8:45 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  13
    14    
JO8-4 0 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
0 #N/B 1    
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
    14    
JO7-1 0 1 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-1 11:00 Lobith de 's Gravenwaard 's Gravenwaard 1 A 6916 KB 0316-541882
  2 Jonge Kracht JO7-3 11:15 Huissen Schalkshof Bloemstraat 93 6851 CR 026-3251610
  3 Concordia-W JO7-1 10:45 Wehl Sportpark sv Concordia Doesburgseweg 20 7031 JC 0314-681798
  4 DCS JO7-1 11:00 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  5 Eefde SP JO7-1G 9:00 Ellecom Sportpark EDS Eikenstraat 5 6955 JB 026-4954049 / 0313-421323
  6 Groessen JO7-1 9:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  7 RKPSC JO7-1 9:00 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  8 OBW JO7-1 10:00 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  9 DVV JO7-1 8:30 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  10 DVC '26 JO7-1 9:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  11 Zelos JO7-1 8:30 Zelhem Pluimerkamp Pluimersdijk 2 7021 HW 0314-621974
  12 Angerlo Vooruit JO7-1 9:00 Angerlo Sportpark Mariendaalseweg Mariendaalseweg 15 A 6986 AC 0313-473026
  13
    14    
JO7-2 0 1 RKPSC JO7-2 9:00 Pannerden de Pauwengaard Renbaan 1 6911 KH 0316-371585
  2 Zelos JO7-2 8:30 Zelhem Pluimerkamp Pluimersdijk 2 7021 HW 0314-621974
  3 OBW JO7-2 10:00 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  4 Groessen JO7-2 9:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  5 DVC '26 JO7-2 9:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  6 DVC '26 JO7-3 9:00 Didam de Nevelhorst Vincwijcweg 12 6941 RG 0316-221919
  7 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-2 11:00 Lobith de 's Gravenwaard 's Gravenwaard 1 A 6916 KB 0316-541882
  8 DCS JO7-2 11:00 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  9 SDZZ JO7/1 10:00 Zevenaar Sportpark de Griethsepoort Doesburgseweg 14 6902 PM 0316-526115
  10 OBW JO7-3 10:00 Zevenaar Hengelder (Ingang) Marconistraat 1 6902 PA 0316-525527
  11 DCS JO7-3 11:00 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  12 MvR JO7-1 8:30 's-Heerenberg 7041 CJ 0314-661943
  13
    14    
JO7-3 0 1 DVV JO7-2 8:30 Duiven Horsterpark Westsingel 35 6921 RX 0316-281707 / 280900
  2 Jonge Kracht JO7-2 11:00 Huissen Schalkshof Bloemstraat 93 6851 CR 026-3251610
  3 Redichem JO7-1 10:00 Heelsum 0 0 0 0
  4 CHRC JO7-1 9:00 Herwen de Boswaai Boswaaisestraat 2 A 6914 AB 06-47759097 / 0316-541462
  5 SDS '55 JO7-1 9:00 Ulft de IJsselweide Anton Tijdinklaan 7 7071 CX 0315-340243 / 0315-681084
  6 Dierense Boys JO7-1 11:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-414519
  7 Redichem JO7-2 10:00 Heelsum 0 0 0 0
  8 v.v. Dieren JO7-1G 8:30 Dieren het Nieuwland Kolonieweg 2 A 6952 GX 0313-422549
  9 DCS JO7-3 11:00 Zevenaar Hengelder Hengelder 1 6902 PA 0316-524367 / 528300
  10 Blauw Wit JO7-4 8:30 Ede Sportpark Peppelensteeg Peppelensteeg 5 6715 CV 0318-636579
  11 Groessen JO7-3 9:00 Groessen de Heggeakkers Zwarteweg 4 6923 CK 0316-523433
  12 Veluwezoom JO7-1 9:00 Rozendaal Pinkenberg De Pinkenberg 1 6891 DM 026-3640911
  13
    14    
                   


Another site powered by DropPages