SEIZOEN 2017-18
team wedstrijden trainingen 11-8-2017  
klasse aanvang
tijd
wedstrijd
schema
start
comp.
Beker datum
1ste beker
training
1ste dag
training
2de dag
Start
trainingen
Opmerkingen
Groessen 1 3de 14:00 14 24-sep ja 3-sep di 20:15 do 20:30   in 3de klasse C
Groessen 2 3de 10:30 12 24-sep ja 3-sep di 20:30 do 20:30    
Groessen 3 6de 10:30 12 24-sep ja 3-sep do 20:30 -   13-aug in Liemers
Groessen 4 7de 10:00 12 24-sep ja 3-sep do 20:30 -   13-aug in Liemers
                         
Groessen 2z 4de 14:45 12 23-sep ja 2-sep ma 20:30 wo 20:30    
Groessen 3z 5de 14:45 12 23-sep ja 2-sep ma 20:30 wo 20:30    
Groessen 4z 6de 14:45 12 23-sep ja 2-sep do 20:30        
Groessen JO19-1 1ste 14:30 12 23-sep ja 2-sep di 19:15 do 19:15    
Groessen JO19-2 4de 15:00 reeks 23-sep ja 2-sep            
Groessen JO17-1 2de 12:30 12 23-sep ja 2-sep ma 19:15 do 19:15   in Liemers
Groessen JO17-2 3de 12:30 reeks 23-sep ja 2-sep          
Groessen JO17-3 4de 12:30 reeks 23-sep ja 2-sep          
Groessen JO15-1 1ste 14:45 12 23-sep ja 2-sep di 19:15 do 19:15   in Liemers
Groessen JO15-2 3de 11:00 reeks 23-sep ja 2-sep di 19:15 do 19:15   in Liemers
Groessen JO15-3 4de 11:00 reeks 23-sep ja 2-sep ma 19:15 wo 19:15   in Liemers
Groessen JO13-1 2de 11:00 12 23-sep ja 2-sep di 19:15 do 18:30   in Liemers
Groessen JO13-2 4de 11:00 reeks 23-sep ja 2-sep            
Groessen JO11-1 3de 9:45 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO11-2 4de 9:45 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO10-1 1ste 9:30 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO10-2 2de 9:30 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO10-3 3de 9:30 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO10-4 3de 8:45 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO9-1 3de 8:45 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO9-2 6de 8:45 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO9-3 6de 8:30 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO8-1 3de 8:30 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
Groessen JO8-2 3de 8:30 reeks 23-sep ja 2-sep ma 18:00 wo 18:00    
                         
Groessen JO7-1 -     - - - wo 18:00   vanaf 25 aug  
Groessen JO7-2 -     - - - wo 18:00     vanaf 25 aug  
Keepers                      
Tijden trainingen hierboven onder voorbehoud.
Verplaatsen wedstrijden zelf per team regelen, wijzigingen wel doorgeven aan wedstrijdsecretariaat.
Thuiswedstrijden in overleg m.b.t. de beschikbaarheid velden (tot 1-10 alleen veld 1,3 en 4 beschikbaar)
Bekendmaking indelingen:
categorie comp. nummering beker nummering teams data beker
A standaard 5-jul 22-jul 21-jul 22-jul sen. 1 3/10/17-sep
A reserve 21-jul 22-jul 21-jul 22-jul sen. 2 3/10/17-sep
A overig 21-jul 22-jul 21-jul 22-jul JO19-1 JO15-1 2/9/16-sep
B senioren zon 21-jul 1-sep 28-jul 29-jul sen. 3-4 3/10/17-sep
B senioren zat 21-jul 1-sep 28-jul 29-jul sen. 2-3-4 zat 2/9/16-sep
B junioren 21-jul 1-sep 28-jul 29-jul JO19-2 JO17-1-3 JO15-2-3 2/9/16-sep
B pupillen 21-jul 1-sep 28-jul 29-jul JO13-1-2 JO10-1-4 JO9-1-3 JO8-1-2 2/9/16-sep


Another site powered by DropPages